PhDr. Jitka Slánská, CPC - NLP psychoterapeut, profesionální kouč, mentor

Od narození žiji v Hradci Králové, kde jsem také i studovala. Mám dlouholeté manažerské zkušenosti práce s lidmi z oblasti obchodu a akvizic v segmentech retailové i korporátní klientely v segmentu finančnictví, marketingu a logistiky, jak z pozice zaměstnance, tak z pozice zaměstnavatele.

Vystudovala jsem bakalářské studium společenských věd v oboru managementu a marketingu se zaměřením na psychologii managementu, dále jsem vystudovala magisterské studium na fakultě sociálních studií,které jsem zakončila doktorantským studiem, a průběžně se sebevzdělávám v oborech psychologie, psychosomatiky, nonverbální a paraverbální komunikace, hypnoterapie, kde mi je velkým vzorem psycholog a hypnoterapeut Milton H. Erickson a současně žijící buněčný biolog a pedagog Bruce H. Lipton.

Externě přednáším na akademické půdě Univerzity Hradec Králové filozofické fakulty předmět koučování v sociální práci, kde studenty seznamuji s teoretickými pozadími koučovacích principů, gestalt psychologie, neurolingvistické programování, systemický přístup včetně vlastních poznatků z praxe v rámci prováděných dílčích workshopů se studenty.

Dále pak provádím příležitostné přednášky pro odbornou veřejnost pod záštitou farmaceutických firem.

Jsem držitelkou certifikátu Profesionálního kouče s absolutoriem CPC a certifikátu Přepis limbického otisku v Coachingworld (studium akreditované MŠ). Dále disponuji certifikacemi NLP practitioner kouč a NLP Master practitioner v Breadon s.r.o. / American Union of NLP. Absolvovala jsem též kurz hypnoterapie u PhDr. Jiřího Zíky.

Baví mě komunikace s lidmi, neustálé studium a objevování v oblasti psychologie, rozvoj profesionálního koučování, studium jazyků, lyžování a cestování. Mým životním krédem je možnost volby, flexibilita, radost a harmonie.