Reference

M. Snídalová       (červenec, 2019)

Moc Vám děkuji paní Slánská za včerejší sezení, které mi opravdu hodně dalo. Určitě Vám dám zpětnou vazbu, jak s novými poznatky pracuji. Ještě jednou děkuji.

R. Panochová       (květen 2019)

Tuto cestu bych vám ráda poděkovala za sezení. Moc mi to pomohlo. Odcházela jsem od vás s pocitem rozsvíceného světla a ještě druhý den mě to drží a i lidé, které jsem za tu dobu potkala mi řekli, že jen zářím a já se opravdu tak cítím. Děkuji.

K. Krapíková       (květen 2019)

Sezení u Vás mi udělalo radost, jakobych zažila "dežavi". Díky a hned k vám posílám i svoji mamku.

A. Dražková       (květen 2019)

Děkuji za vaši trpělivost se mnou. Díky tomu se dnes cítím zase volná a nezávislá na okolí, co řeknou lidi, ulevující pocit.

J. Formánek       (duben 2019)

Přijdu sice jednou za půl roku, ale stojí to za to. Vždy si odnáším novou energii a chuť jít zase mílovými kroky dopředu. Až mi dojdou baterky, přijdu zas. Díky.

Dana V., studentka       (duben 2019)

Jsem strašně ráda, že jste si na mě udělal čas i v tak časnou hodinu. Moc mi to pomohlo a cítím se po dnešku zase nabitá energií. Díky.

P. Závora, obchodní zástupce       (duben 2019)

Děkuji velice... pomohla jste mi. A pomohlo mi to. Vše dopadlo nad očekávání.

Václav D.       (březen 2019)

Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat paní Jitko za dnešní sezení. Vždy od Vás podcházím plný optimismu a odhodlání, které mi vždy nějakou dobu vydrží, jako takový záložní zdroj při občasných poklesnutích na mysli. Vše, co si řekneme dává absolutní smysl a zapadá do sebe. Jen občas bývá složité ony dílky skládačky dopasovat do té životní skládačky. Ale pevně věřím, že zapadne.

A. Antoš, vedoucí OTP       (březen 2019)

Byl jsem ze sezení velmi nadšen. Jak z Vašeho opravdu profesionálního přístupu a pohledu na věc, tak i systematického způsobu řešení. Pevně doufám, že se nám s moji partnerkou podaří pomalými krůčky ubírat tím správným směrem.

S. Vašíček, OSVČ       (březen 2019)

Moc jste mi pomohla. Děkuji.

Tomáš B., OSVČ       (únor 2019)

Už jsem byl po dlouhé době u Vás po druhý a opět děkuji za to správné nakopnutí, co jsem potřeboval a zase získání odstupu a nadhledu. Je mi teď zase lehčeji a mám zase chuť do práce. Díky.

L. Medková       (únor 2019)

Děkuji. Za naději, pochopení a návod, jak se sebou pracovat, což se mi nikde jinde nedostalo. Jste zlatíčko.

K. Ondřejová, dispečer       (únor 2019)

Paní Jitko, ještě jednou velké děkuji za včerejšek.Po dlouhé době jsem do rána spala tak tvrdě, že jsem ani neslyšela odcházet manžela do práce. Děkuji...

B. Soláňová, obchod       (únor 2019)

Na sezení jsem šla plná napětí, vzteku, naštvání a odcházela zvláštně klidná a domů dorazila už s úsměvem a teď mám dokonce pocit, že jsem volná jako pták. Děkuji.

Pavel Z., OSVČ       (leden 2019)

Měl jsem obavy a nedůvěru jít na sezení. Už jsem zažil a potkal ledacos, ale jste neuvěřitelná, co vše dokážete rozmotat, pomoci pochopit a také navést na správnou cestu. Máte mé velké díky, obdiv a respekt.

I. Dolečková, administrativa       (leden 2019)

Paní Slánská děkuji Vám za pomoc. Až čas ukáže, zda vztah zachráníme. Beru to nyní jako nový začátek našeho vztahu pro náš nový vztah. Je to vše ještě bolavé, ale už díky Vám vím, že musím pracovat především na sobě, žádné obavy a žádné strachy. A spolu na komunikaci mezi námi - chyběla nám vzájemná empatie a pomocná ruka. Snad to bude mít léčebný efekt pro něho i pro mě. Ještě jednou děkuji, jste úžasná.

D. Kalendová, OSVČ       (leden 2019)

Paní Slánská, myslím, že sezení u Vás bylo TO ONO co mi pomohlo vše pochopit. Ještě jednou Vám moc děkuji za pomoc, podporu a navedení správným směrem.

A. Smejkalová       (leden 2019)

Ze sezení vím, že musím dál na sobě makat a hlavně, že chci, abych nepropadla zase někam dolu. Ale zase se bojím myšlenky, která mi teď zrovna přišla na mysl, co mě teď zase trápí... Snažím se opakovat, že to zvládnu, ale nějak to nejde. Díky. Pak jsem si několikrát řekla, co jste mi poradila a úplně to ve mě křičí ne ne ne... Sakra, to je rychlost, to to funguje. Nepříjemná myšlenka? Už ani náhodou! Moc děkuji.

J. Dokytová       (leden 2019)

Čtu teď jednu fajn knížku, kde je příjemně v rámci příběhu odhalen recept na pozitivní myšlení, váš výklad v jiném profilu. Já vám popřeji zdravý, úspěšný tento rok tak, jak ho umíte naordinovat a nevylučuji, že si s vámi už nebudu chtít popovídat, nicméně cítím se dobře a dbám vašich rad.

I. Valentová, CSO       (prosinec 2018)

Na sezení jsem přijela na doporučení, a vůbec nelituji najetých 150 km. Díky vám se teď divím a nechápu, jak jsem si tak dlouho a zbytečně "balastila" hlavu. Pomohla jste mi otevřít oči a za to děkuji.

S. Kratochvílová, obchod       (prosinec 2018)

Děkuji za sezení a uvědomuji si teď hlavně, že jsem se opravdu celý život zaměřovala jen na to, co nechci a co se mi nelíbí. To se teď nemůžu divit, že jsem byla tam, kde jsem byla. Teď už z toho díky vám vycházím pomalu ven.

P. K., OSVČ       (listopad 2018)

Moc jste mi pomohla. Díky vám vidím svět zase veseleji a stojím zase nohama na zemi.

K. Dobešová       (listopad 2018)

Před časem jsem byla u vás na konzultaci. Musím vám poděkovat. Řídila jsem se radou, na kterou jste mne přivedla a vše dopadlo nad moje očekávání. Děkuji.

P. Rozsíval, COO       (listopad 2018)

Nevěděl jsem, co očekávat, jak bude sezení probíhat. Za mě díky. Bylo to super.

I. Bednářová       (říjen 2018)

Děkuji za vše, jste můj anděl.

manželé Blahotovi       (říjen 2018)

Ještě jednou děkuji za páteční sezení. Když člověk vysloví a ujasní si myšlenky na události nahlas, mnohem více si uvědomí souvislosti. Já jsem u vás pochopila, kde vlastně chceme být. Je zbytečné se teď trápit co bude a mít dopředu nepříjemné pocity. Děkuji.

F. Drahokoupil, OSVČ       (říjen 2018)

Byl jsem v pěkné bryndě, když jsem šel na os. koučink a nevěděl co mám očekávat. Na sezení jsem si uvědomil, jak jsem si sám ve své hlavě komplikoval život. Paní Slánská mi pomohla dostat se k jádru věci, pochopit všechno a teď zas mohu jít dál. Díky.

A. Frýdová, admin       (září 2018)

Šla jsem plná beznaděje na sezení a odcházela nabitá "naspeedovaná", jak když jdu ze cvičení. Děkuji.

D. Votruba, OSVČ       (září 2018)

Děkuji za čas věnovaný dceři. Byla ze sezení s Vámi nadšená.

R. Kadlec       (červenec 2018)

Byl jsem u p. Slánské a dnes musím říci velké děkuji. Opravdu mi pomohla. Našel jsem si opět práci, a udržel si manželství.

manželé Forejtovi       (červenec 2018)

Od paní Jitky jsme se ženou nakonec odcházeli uvolnění s pocitem, že ještě není vše ztraceno a máme šanci. Děkujeme.

H. Rozbělová, admin       (červen 2018)

Jen vám musím napsat, jak je mi krásně. Večer, když jsem si lehla, tak jsem se snažila vyvolat zase ten úžasný pocit na hrudi co jsem prožila díky vám u vás. A přišel a měla jsem v sobě zase tolik síly a lásky a říkala si, že nikomu nedovolím, aby mně to vzal. A teď odpoledne se mi to objevilo zase a tlačí to úplně moc v hrudi, ale je to úžasné. Cítím, že to není strach, ale láska a štěstí, až mi jdou slzy do očí, když si to uvědomuji a věřím, že se mi to podaří i dál. Moc vám za to děkuji.

L. Králová, THP       (červen 2018)

Jsem ráda, že jsem našla odvahu přijít na sezení v době, kdy jsem měla pocit marnosti. Ale něco se u vás stalo, že najednou cítím blažený klid a mám zase chuť jít něco dělat. Díky.

D. Valenta, MKT       (červen 2018)

Už jsem prošel hodně kurzů, školení a různých terapeutů, ale až u p. Slánské mi to všechno najednou začalo dávat smysl. Doporučuji.

. Dašická       (květen 2018)

Jsem teď zase milá a usměvavá, mám pocit, že napětí a vztah mezi námi se zlepšuje i komunikace a tak. Děkuji.

Katka Oborníková, OSVČ       (květen 2018)

Jitko, děkuji vám za srovnání myšlenek, už se zase usmívám.

R. Šimáková, administrativa       (duben 2018)

Paní Slánská moc děkuji za vše. Mozek začíná zas fungovat tak, jak má. Ještě jednou děkuji.

Alena Řeháková, zdravotnictví       (duben 2018)

Děkuji moc za vše. Jdu si lehnout po noční... a v takovém klidu jsem nebyla hodně dlouho.

Jakub Jelínek, manažer banky

S Jitkou jsem se seznámil na workshopu koučů, kde jsme společně měli nejedno koučovací sezení. Jitka mě ohromila svým osobitým přístupem a naše koučování pro mě byla obrovským přínosem. Proto všem Jitku doporučuji.

Manželé Lázníčkovi

Když jsme se objednávali k sezení, četli jsme recenze, a i přesto jsme byli zpočátku nedůvěřiví a nevěděli co máme očekávat. Skutečnost ale zbořila naší počáteční nedůvěru a naopak předčila naše očekávání. Paní Jitka svou trpělivou empatií a naprosto přesným vystižením naší situace nám pomohla pochopit proč a co, se v našem vztahu děje a tím i uvolnění napětí mezi námi s manželem a opět vnímat naději, že máme šanci. Děkujeme.

Ing. Eva Eliášová, obchodní ředitelka

Paní Jitka je příjemný optimistický, empatický kouč, který s přirozeným nadhledem, s vyrovnaným klidem a trpělivostí, provede koučovaného koučovacím sezením k jeho požadovanému cíli.

Jaroslava Filipová, vrchní sestra

Paní Jitka umí velmi dobře vyhodnotit a analyzovat aktuální situaci. Rychle se dokáže zorientovat a získat důvěru.

Kateřina Siváková CPC, terapeut a kouč věnující se psychosomatice

S radosti doporučuji Jitku jako koučku. Bude vám ku prospěchu, zejména pokud hledáte zajímavou a vyzrálou osobnost s nadhledem, jenž vám umožní evoluci, úžasným a inspirujícím způsobem.

Petr Honzík, student

Musím říci, že paní Slánská je fakt dobrý motivátor.

Iveta Kovaříková, projektová manažerka

Paní Jitka si zcela získala moji důvěru za pár minut při společném sezení, a to díky jejímu citlivému a empatickému zcela lidskému přístupu. Dovede se vžít do situace klienta, kterého systematicky vede tak, že si na položené otázky dovede odpovědět sám. Odpovědi, které vycházejí z našeho nitra, jsou těmi nejlepšími pro nás samotné. Tento její přístup na mě velice silně zapůsobil. Jitku mohu všem doporučit v oblasti osobního koučinku.

Marcela Kopistová, admin. pracovnice

Už jsem prošla různými odborníky, ale až u paní Jitky se mi dostalo opravdu skvělé péče, pochopení, uvolnění i tím, že se mi lépe začalo spát. Opravdu děkuji.

Andrea Rajskupová, HR manager

U paní Jitky jsem vždy našla pochopení, klid a uvolnění po všech těch mých životních peripetiích. Vřele doporučuji.

Manželé Záleští

Paní Jitka je opravdu svým pečlivým přístupem skvělá a díky její pomoci jsme s manželem zase našli společnou cestu. Děkujeme.

Ing. Martin Pelant, finanční manažer

Vždycky jsem byl rezervovaný v názoru na koučování, ale teprve s paní Jitkou jsem dokázal v sobě nalézt řešení a odpovědi na svoje problémy v práci i v rodině. Fakt to funguje.

Míša Kalistová DiS, studentka VŠ

Paní Jitka mi skrze koučování velmi pomohla vyřešit osobní i pracovní problémy, stačilo pár minut a správně položené otázky a problémy byly pryč. Těším se na další koučovací sezení s touto skvělou osobností, která dokáže navodit úžasnou atmosféru a pomoci obyčejnému člověku.

Bc. Andrea Janouchová, laktační poradna Vansofi

Psycho kouč, jak já říkám. Můj klobouk skláním této ženě, za její velký obrat k tomu našemu dobrému směru. Díky Jiťo za VŠE :-*

Jiří Soudný, tantrické masáže

Jitka mi už několikrát moc dobře poradila, je přirozeně kreativní a to se cení...

Bc. Erika Boušková, DiS, kouč, terapeut

Měla jsem možnost vyzkoušet vícero koučů a Jitku řadím mezi vynikající a plně kompetentní kouče. Jitka si díky svému citlivému a naprosto přirozeně lidskému přístupu získala moji důvěru. Koučovací sezení bylo pro mě velmi hodnotné a prožitkově hluboké. Děkuji a těm, kteří hledají kouče, kde se snoubí lidská přirozenost s profesionalitou, Jitku vřele doporučuji.

Ing. Petr Tesař, projektový manažer

Jitka je zkušený kouč se širokým záběrem, se kterým lze řešit věci osobního charakteru, ale i zdokonalování v manažerských dovednostech. Ve všech směrech doporučuji...

Veronika Stratilová, účetní

K paní Jitce chodím jednou za čas a vždy o stojí za to. Děkuji.

Dušan L., CEO

Sezení s paní Slánskou je příjemně inspirativní a pomohlo mi k mnoha zamyšlením, že jde přemýšlet úplně jinak a efektivněji. Dobrá práce.

Lucie B., OSVČ

K paní Slánské jsem šla plná nervozity a nevěděla co čekat. Musím říci, že jsem odcházela vyklidněná a sezení mi pomohlo i v mých letech otevřít oči. Děkuji.

Věra Kotrbová, kadeřnice

Prošla jsem různé odborníky, ale nikdo se mi ambulantně nechtěl věnovat. Až díky paní Slánské a její trpělivosti, se mi udělalo lépe a dokonce po prvním sezení jsem konečně večer v klidu usnula.

Manželé Hradilovi

Na sezení do manželské poradny k paní Slánské jsem s ženou šel s velkou nechutí a nedůvěrou i k uvedeným referencím, ale musím říci, že nelhaly. A společně s manželkou děkujeme.

Zita Opletalová, adminisrativa

K paní Jitce jsem se dostala přes mojí kolegyni v práci a opravdu mi moc pomohla. Děkuji a doporučuji.

Andrea Peterková, laborantka

Paní Slánská vždy, když jsem potřebovala, mě dostala z mých splínů a pomohla jít dál. Díky.

Radim R., CMO

Paní Slánská mi poradila jak vyjednávat, jak s kým mluvit a mnoho dalších technik, jak mluvit před davem a podobně. Zajímavé, jednoduché, účinné. Doporučuji.