Reference

R. Kadlec       (červenec 2018)

Byl jsem u p. Slánské a dnes musím říci velké děkuji. Opravdu mi pomohla. Našel jsem si opět práci, a udržel si manželství.

manželé Forejtovi       (červenec 2018)

Od paní Jitky jsme se ženou nakonec odcházeli uvolnění s pocitem, že ještě není vše ztraceno a máme šanci. Děkujeme.

H. Rozbělová, admin       (červen 2018)

Jen vám musím napsat, jak je mi krásně. Večer, když jsem si lehla, tak jsem se snažila vyvolat zase ten úžasný pocit na hrudi co jsem prožila díky vám u vás. A přišel a měla jsem v sobě zase tolik síly a lásky a říkala si, že nikomu nedovolím, aby mně to vzal. A teď odpoledne se mi to objevilo zase a tlačí to úplně moc v hrudi, ale je to úžasné. Cítím, že to není strach, ale láska a štěstí, až mi jdou slzy do očí, když si to uvědomuji a věřím, že se mi to podaří i dál. Moc vám za to děkuji.

L. Králová, THP       (červen 2018)

Jsem ráda, že jsem našla odvahu přijít na sezení v době, kdy jsem měla pocit marnosti. Ale něco se u vás stalo, že najednou cítím blažený klid a mám zase chuť jít něco dělat. Díky.

D. Valenta, MKT       (červen 2018)

Už jsem prošel hodně kurzů, školení a různých terapeutů, ale až u p. Slánské mi to všechno najednou začalo dávat smysl. Doporučuji.

. Dašická       (květen 2018)

Jsem teď zase milá a usměvavá, mám pocit, že napětí a vztah mezi námi se zlepšuje i komunikace a tak. Děkuji.

Katka Oborníková, OSVČ       (květen 2018)

Jitko, děkuji vám za srovnání myšlenek, už se zase usmívám.

R. Šimáková, administrativa       (duben 2018)

Paní Slánská moc děkuji za vše. Mozek začíná zas fungovat tak, jak má. Ještě jednou děkuji.

Alena Řeháková, zdravotnictví       (duben 2018)

Děkuji moc za vše. Jdu si lehnout po noční... a v takovém klidu jsem nebyla hodně dlouho.

Jakub Jelínek, manažer pobočky Raiffeisenbank

S Jitkou jsem se seznámil na workshopu koučů, kde jsme společně měli nejedno koučovací sezení. Jitka mě ohromila svým osobitým přístupem a naše koučování pro mě byla obrovským přínosem. Proto všem Jitku doporučuji.

Manželé Lázníčkovi

Když jsme se objednávali k sezení, četli jsme recenze, a i přesto jsme byli zpočátku nedůvěřiví a nevěděli co máme očekávat. Skutečnost ale zbořila naší počáteční nedůvěru a naopak předčila naše očekávání. Paní Jitka svou trpělivou empatií a naprosto přesným vystižením naší situace nám pomohla pochopit proč a co, se v našem vztahu děje a tím i uvolnění napětí mezi námi s manželem a opět vnímat naději, že máme šanci. Děkujeme.

Ing. Eva Eliášová, obchodní ředitelka

Paní Jitka je příjemný optimistický, empatický kouč, který s přirozeným nadhledem, s vyrovnaným klidem a trpělivostí, provede koučovaného koučovacím sezením k jeho požadovanému cíli.

Jaroslava Filipová, vrchní sestra

Paní Jitka umí velmi dobře vyhodnotit a analyzovat aktuální situaci. Rychle se dokáže zorientovat a získat důvěru.

Kateřina Siváková CPC, terapeut a kouč věnující se psychosomatice

S radosti doporučuji Jitku jako koučku. Bude vám ku prospěchu, zejména pokud hledáte zajímavou a vyzrálou osobnost s nadhledem, jenž vám umožní evoluci, úžasným a inspirujícím způsobem.

Petr Honzík, student

Musím říci, že paní Slánská je fakt dobrý motivátor.

Iveta Kovaříková, projektová manažerka

Paní Jitka si zcela získala moji důvěru za pár minut při společném sezení, a to díky jejímu citlivému a empatickému zcela lidskému přístupu. Dovede se vžít do situace klienta, kterého systematicky vede tak, že si na položené otázky dovede odpovědět sám. Odpovědi, které vycházejí z našeho nitra, jsou těmi nejlepšími pro nás samotné. Tento její přístup na mě velice silně zapůsobil. Jitku mohu všem doporučit v oblasti osobního koučinku.

Marcela Kopistová, admin. pracovnice

Už jsem prošla různými odborníky, ale až u paní Jitky se mi dostalo opravdu skvělé péče, pochopení, uvolnění i tím, že se mi lépe začalo spát. Opravdu děkuji.

Andrea Rajskupová, HR manager

U paní Jitky jsem vždy našla pochopení, klid a uvolnění po všech těch mých životních peripetiích. Vřele doporučuji.

Manželé Záleští

Paní Jitka je opravdu svým pečlivým přístupem skvělá a díky její pomoci jsme s manželem zase našli společnou cestu. Děkujeme.

Ing. Martin Pelant, finanční manažer

Vždycky jsem byl rezervovaný v názoru na koučování, ale teprve s paní Jitkou jsem dokázal v sobě nalézt řešení a odpovědi na svoje problémy v práci i v rodině. Fakt to funguje.

Míša Kalistová DiS, studentka VŠ

Paní Jitka mi skrze koučování velmi pomohla vyřešit osobní i pracovní problémy, stačilo pár minut a správně položené otázky a problémy byly pryč. Těším se na další koučovací sezení s touto skvělou osobností, která dokáže navodit úžasnou atmosféru a pomoci obyčejnému člověku.

Bc. Andrea Janouchová, laktační poradna Vansofi

Psycho kouč, jak já říkám. Můj klobouk skláním této ženě, za její velký obrat k tomu našemu dobrému směru. Díky Jiťo za VŠE :-*

Jiří Soudný, tantrické masáže

Jitka mi už několikrát moc dobře poradila, je přirozeně kreativní a to se cení...

Bc. Erika Boušková, DiS, kouč, terapeut

Měla jsem možnost vyzkoušet vícero koučů a Jitku řadím mezi vynikající a plně kompetentní kouče. Jitka si díky svému citlivému a naprosto přirozeně lidskému přístupu získala moji důvěru. Koučovací sezení bylo pro mě velmi hodnotné a prožitkově hluboké. Děkuji a těm, kteří hledají kouče, kde se snoubí lidská přirozenost s profesionalitou, Jitku vřele doporučuji.

Ing. Petr Tesař, projektový manažer

Jitka je zkušený kouč se širokým záběrem, se kterým lze řešit věci osobního charakteru, ale i zdokonalování v manažerských dovednostech. Ve všech směrech doporučuji...

Veronika Stratilová, účetní

K paní Jitce chodím jednou za čas a vždy o stojí za to. Děkuji.

Dušan L., CEO

Sezení s paní Slánskou je příjemně inspirativní a pomohlo mi k mnoha zamyšlením, že jde přemýšlet úplně jinak a efektivněji. Dobrá práce.

Lucie B., OSVČ

K paní Slánské jsem šla plná nervozity a nevěděla co čekat. Musím říci, že jsem odcházela vyklidněná a sezení mi pomohlo i v mých letech otevřít oči. Děkuji.

Věra Kotrbová, kadeřnice

Prošla jsem různé odborníky, ale nikdo se mi ambulantně nechtěl věnovat. Až díky paní Slánské a její trpělivosti, se mi udělalo lépe a dokonce po prvním sezení jsem konečně večer v klidu usnula.

Manželé Hradilovi

Na sezení do manželské poradny k paní Slánské jsem s ženou šel s velkou nechutí a nedůvěrou i k uvedeným referencím, ale musím říci, že nelhaly. A společně s manželkou děkujeme.

Zita Opletalová, adminisrativa

K paní Jitce jsem se dostala přes mojí kolegyni v práci a opravdu mi moc pomohla. Děkuji a doporučuji.

Andrea Peterková, laborantka

Paní Slánská vždy, když jsem potřebovala, mě dostala z mých splínů a pomohla jít dál. Díky.

Radim R., CMO

Paní Slánská mi poradila jak vyjednávat, jak s kým mluvit a mnoho dalších technik, jak mluvit před davem a podobně. Zajímavé, jednoduché, účinné. Doporučuji.