PhDr. Jitka Slánská, MBA, CPC - NLP psychoterapeut, profesionální kouč a mentor - komplexní psychologická péče

Vystudovala jsem bakalářské studium společenských věd v oboru managementu a marketingu se zaměřením na psychologii managementu. Dále jsem vystudovala magisterské studium na fakultě sociálních studií, které jsem zakončila doktorantským studiem, poté jsem absolvovala postgraduální studium MBA obor manažerská psychologie. Průběžně se sebevzdělávám v oborech psychologie, psychosomatiky, nonverbální a paraverbální komunikace, hypnoterapie, kde mi je velkým vzorem psycholog a hypnoterapeut Milton H. Erickson a současně žijící buněčný biolog a pedagog Bruce H. Lipton.

V současnosti se již několik let systematicky věnuji praxi psychoterapeutické práce se svými klienty v oblasti vztahů, osobnostního růstu a řešení psychosomatických symptomů, pomocí různých terapeutických technik jako jsou psychoanalýza, NLP terapie, trans a hypnoterapie, koučink a mentorink.

Příležitostně externě přednáším na akademické půdě Univerzity Hradec Králové filozofické fakulty předmět koučování v sociální práci, kde studenty seznamuji s teoretickými pozadími koučovacích principů, gestalt psychologie, neurolingvistické programování, systemický přístup včetně vlastních poznatků z praxe v rámci prováděných dílčích workshopů se studenty.

Dále pak provádím příležitostné přednášky pro odbornou veřejnost pod záštitou farmaceutických firem.

Jsem držitelkou certifikátu Profesionálního kouče s absolutoriem CPC a certifikátu Přepis limbického otisku v Coachingworld (studium akreditované MŠ). Dále disponuji certifikacemi NLP practitioner kouč a NLP Master practitioner v Breadon s.r.o. / American Union of NLP. Absolvovala jsem též kurz hypnoterapie u PhDr. Jiřího Zíky.

Baví mě komunikace s lidmi, neustálé studium a objevování v oblasti psychologie, rozvoj profesionálního koučování, studium jazyků, lyžování a cestování. Mým životním krédem je možnost volby, flexibilita, radost a harmonie.