Reference

Aneta Sochorová       (duben, 2024)

Chci Vám poděkovat, že jste mě zase postavila na nohy a nabila nadějí a energíí.

Petr Daniel       (duben, 2024)

Díky za rychlou a skvělou pomoc.

Michaela Lidl       (březen, 2024)

Ještě jsem nepoznala nikoho tak profesionálního jako je Jitka. Její přístup mě ohromil, ať už k ní přijdete s banalitou, která vám nedá spát, nebo s něčím opravdu náročným. Vždycky přesně ví, co říct a kam vás nasměrovat. Netuším, jak to dělá, ale dělá to vážně perfektně. Pokaždé odcházím plná energie s motivací, že všechny problémy jsou lehce zvládnutelné a vím přesně co, jak a kdy je třeba udělat. Jitka je člověk, který vám prostě kryje záda, když už nevíte kudy kam. Moc díky!

Trnkovi       (březen, 2024)

Děkujeme, že jste nám pomohla se odrazit z toho zamotaného bludného kruhu. Díky Vám jsme dnes konečně schopní zase společně fungovat a vlastně si vážit společných chvil, a jak říkáte tady a teď. Má to něco do sebe.

Dana Bártovái       (březen, 2024)

Děkuji za pomoc, jsem tak tak tak moc ráda, že jsem Vás potkala.

Adam K.       (březen, 2024)

Paní Jitko, jste stále tak úžasně milá a nabíjející upřímností sobě vlastní. 😊 Moc děkuji za ten úžasný příval energie. 😊 Věřte, kdybych mohl, hlásám ta krásná Vaše moudra, co jsem díky Vám nabyl do celého světa. Děkuji za vše.

Radka Trnečková       (únor, 2024)

Dobrý den. Každému, komu Vás doporučím, si Vás moc chválí, děkuji. Děkuji za změnu na sobě a mých blízkých, která je vidět velmi rychle.

Adéla Koníčková       (únor, 2024)

Jste neuvěřitelná, děkuji.

R. Mašinková       (leden, 2024)

Dobrý den, chtěla jsme Vám poděkovat, že jste mi otevřela oči a pomohla začít žít nový život. Děkuji.

Láďa B.       (leden, 2024)

Dobrý den. Chci Vám poslat poděkování, že nám vždy čas od času moc pomůžete, a že za ta léta jste se stala naším životním průvodcem, takovým naším rodinným andělem strážným. Děkujeme oba a ať i vám se v životě daří.

R. Divíšková       (leden, 2024)

Dobrý večer, moc vám děkuji za vše, jste moc hodná a laskavá.🌹

L. Kadluba       (leden, 2024)

Díky za pomoc. Nikdy bych nevěřil, že využijeme Vaše služby a že by to mělo nějaký význam. Dnes to vidím vše jinak a ještě jednou děkuji za záchranu našeho manželství.

Naty Beranová       (leden, 2024)

Díky, jste skvělá.🥰 Umíte tak nabít energií, hned najít problém, ani nechápu, jak to můžete všechno vědět, když jste v těch situacích se mnou nebyla a neznáte mou rodinu. Jakoby se člověk u vás znovu nadechnul a nabral sílu do života. Jste neuvěřitelná a ještě jednou vám děkuji.💖

A. Pechová       (prosinec, 2023)

Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za posledních 20 let, co jsem prochodila po různých terapiích. Jste první, která mě nenutila dělat rozhodnutí, která nešla reálně, ať už z jakéhokoliv důvodu udělat, ale pomohla jste mi to celé pochopit a dala reálný návod, jak v té situaci fungovat, tak, aby mi to dávalo smysl. Jste opravdu dobrá, díky. A zase se někdy budu těšit.

P. Zindulka       (prosinec, 2023)

Děkuji za Vás, Jitko, za Vaše hřejivá slova a za to, že jste mi ukázala, že být sám sebou, je to nejvíc, co můžu nabídnout. Že jsem to nevzdal a užívám si, že můžu vše teď konečně dávat své přítelkyni. Tomu puzzlíčku, který na mě čekal, abychom mohli zapadnout.

Iva Chroustíková       (prosinec, 2023)

Paní doktorko, děkuji za sezení, kdy jste smetla všech třicet, které jsem absolvovala před Vámi. Za jedno sezení jste hned na vše přišla, přesně pojmenovala, dobře vysvětlila a mně to dalo hodně. Dalo mi to zas chuť jít dál. A za to velký dík, nezažít to s Váma, tak bych tomu nevěřila, že je to možné.

A. Kadavá       (prosinec, 2023)

Paní Slánská, moc děkuji za Vaši pomoc, za Váš neskutečný přehled, Váš pozitivní náhled na život a po novém roce se zas nahlásím na další "dávku dobití energie". Jste můj poklad. S pozdravem

Medovi       (prosinec, 2023)

Chtěli jsme Vám moc poděkovat. Díky Vám teď zas oba věříme, že Vánoce, které jsou za dveřmi, zvládneme v klidu, a že máme šanci. Teď i víme, jak na to. Snad to zvládneme. Když tak zase rádi přijdeme. Zdraví

T. Drozd       (prosinec, 2023)

Dík za sezení, nevím, co jste vlastně udělala a jak jste to udělala, ale odcházel od Vás s velkou úlevou. Po dlouhé době zase vyklidněný a najednou jako by ze mě spadl velký balvan.

Kamila Hořejší       (listopad, 2023)

Dobrý den, chtěla jsem Vám napsat už večer, ale nechtěla jsem Vás rušit.🙈😅 Ale móóóc děkujííí za vše a za ta objetí.😊 Udělala mi velkou radost. Díky Bohu ještě existují úžasnííí lidé jako Vy, co dělají ten svět mnohem, mnohem lepší. Jen tak dál. Móóóc Vám fandím. Jste správný člověk na správném místě!!!🙏🙏❤️❤️😘😘 Přeji Vám krásný den a budu se těšit na příště.😊😊 A tedááá, děkujííí za móóóc krásnááá slova, až mě dojala.🙈🙈😊 Jste poklad!!!❤️❤️

Hanka Dvořáková       (listopad, 2023)

Jste neuvěřitelná, nejenom Vaše energie, ale i rozsah témat, která je možno s Vámi řešit. Jste mi velkou inspirací, protože to mi vlastně dává pocit, že to vše, o čem jsme hovořily, je možné. A Vy jste toho živým důkazem. Děkuji za Vás.

Aneta Záhořáková       (listopad, 2023)

Dobrý den, paní Slánská. Byla jsem u Vás před necelým rokem a moc jste mi pomohla. Cítila jsem se taková nová, lepší a musím říct, že i když není všechno stále růžové, tak se v myšlenkách k našemu setkání často vracím a čerpám z něj. Moc za vše děkuji a přeji hezký den.

Marta a František Dudovi       (listopad, 2023)

Vážená paní doktorko, už jsme Vám kolikrát chtěla napsat a poděkovat, ale vždy jsem se bála, abych to nezakřikla. Teď už je to dost dlouho. Byli jsme u Vás koncem června a náš vztah je vlastně pohodový! I se více smějeme a máme pro sebe více pochopení. To vše díky Vám. Děkujeme a přejeme mnoho dalších "vyléčených" klientů.

Renata Šeflová       (říjen, 2023)

Chtěla jsme Vám touto cestou ještě poděkovat a říct, že jsme měli štěstí, že jsme narazili zrovna na Vás. Manžel k Vám nechtěl, ale nakonec i on uznal, že to bylo dobré a že jste nám ve spoustě věcí otevřela oči. S pozdravem

Radka Pakostová       (říjen, 2023)

Vůbec jsme nečekala, že od Vás budu odcházet lehčí a s takovou úlevou. Teď mi vše připadá jednodušší, i když vím, jak jste říkala, že je to práce na celý život. Děkuji.

Roman D.       (září, 2023)

Chci Vám poděkovat za sezení, že jste nám pomohla a dala naději a návod, jak dál. Měli jsme k Vám přijít dřív a mohli jsme si ušetřit spoustu problémů a času. Žena před časem chtěla a já nechtěl. Teď už to vím. Jsem blbec, ale snad teď i díky Vám máme zase šanci. Dík.

Jana Votrubová       (září, 2023)

Paní doktorko, chtěla jsme Vám poděkovat za sezení s Vámi, za ty AHA momenty a uvědomění. Je mi teď daleko lehčeji, cítím se víc v pohodě a za to Vám ještě jednou děkuji.

Týna Drahokoupilová       (srpen, 2023)

Díky za Vaše slova a podporu. Svoji práci děláte neskutečně dobře. Díky za to že tu pro nás všechny jste.

Romana Bartošová       (srpen, 2023)

Díky za mého syna, že jste mu pomohla se v sobě zorientovat v rámci jeho rozhodnutí, kam dál na školu a jakým směrem se ubírat. Hezký den.

Marcela Kroužilová       (srpen, 2023)

Děkuji. Vždy vše tak skvěle popíšete a tím mi pomůžete vše objasnit, pochopit, že najednou mi vše zase dává smysl a já vím hned, co mám udělat. A zase je ten život hned jednodušší. Děkuji ještě jednou.

M. Kováč       (červenec, 2023)

Musím se přiznat, že jsem k vám šel jen kvůli manželce a s velkou skepsí. Ale po pár chvílích obava zmizela a bylo to u vás dost výživný, energický. Jste neuvěřitelná. Oba vám chceme poděkovat za vše, za vaši energii a za to nakopnutí, co jsme asi dost potřebovali. Díky.

V. Krejcar       (červenec, 2023)

Děkuji, za mě i za mou ženu. Pomohla jste nám zase znovu najít to jiskření mezi námi, které nám nějak v tom každodenním stereotypu začalo zhasínat. Díky Vám jsme zase jako dřív a my si to mohli díky Vám uvědomit. Dekuji za Váš čas.

Monika Vašková       (červenec, 2023)

Děkuji. Opravdu mi vždy pomůžete, jste moc hodná a laskavá, ještě, že vás mám a moc děkuji. Od vás cítím sílu a dávám to.

Radka Maxová       (červen, 2023)

Ještě jednou moc za vše děkuji. Moc jste mi zase pomohla si věci uspořádat v hlavě. Děkuji Anděli. Jste úžasná a ze srdce děkuji za veškerou Vaši podporu.

D. Jelínek       (červen, 2023)

Chtěl jsem Vám napsat, jak moc mi je krásně a jak krásně jde úročit Vaše práce, Vaše péče, Vaše energie, kterou jsem ochutnal a která mi otevřela dveře koutů dosud nepoznaných. Vše si ohromně užívám a mám pocit, že žiju ve snu. Vždy jsem doufal, že někde existuje má spřízněná duše a někdo, komu budu moci dát vše, co v sobě mám, a tak moc chci dávat a vše se mi splnilo. Všechny moje přání a touhy a nejen splnily, ale ono je to i mnohonásobně předčilo. A to z velké části hlavně i díky Vám. Děkuji za vše a přeji si, ať i Vám se moc daří a neubývá Vám Vaše energie.

Jana Nováková       (květen, 2023)

Moc Vám děkuji za pěkné sezení. Bylo pro mě velkým přínosem. Mějte se pěkně.

Katka Smetanová       (duben, 2023)

Dobrý den, děkuji Vám za manžela, že jste mu pomohla, včera od Vás přijel jak vyměněný. Tak doufám, že mu to zas nějaký čas vydrží.

Al Hrudová       (duben, 2023)

Paní Jitko, já jsem se s Vámi včera cítila jak někde jinde né na zemi a úžasná energie, čerpala jsem po douškách až do večera. Moc za Vás děkuji.

Ivana Košířová       (duben, 2023)

Chtěla jsem Vám poděkovat za vše, pár sezení a já začala žít nový život s takovou úlevou, jako nikdy před tím. Je to až neuvěřitelné, jak nakonec tak málo stačí. Nejlepší investice do sebe samé. Děkuji.

Hela Nosková       (duben, 2023)

Dobrý den, chci Vám napsat, že po sezení s Vámi se něco stalo, týden po byl náročný, najednou jakoby se mi vše začalo uvolňovat, jít ven a bylo mi hrozně. Potom najednou, jako když utne a mně začalo být dobře a od té doby se mi daří, daří se mi lépe zvládat vše jak v práci i doma a za to Vám chci moc poděkovat. Jsem teď i méně ze všeho tak vyčerpaná. Ještě jednou velké díky.

Jana Boháčová       (duben, 2023)

Dobrý den. Moc děkuji za včerejšek. Mluvila jste moc hezky, srozumitelně, úžasně - je vidět, že jste žena na správném místě a toto uznal i můj manžel. Doufám, že vše rychle přebolí a zas bude dobře. Moc Vám děkuji za Váš čas a přeji, ať máte stále více happy endů.. Krásný den.

T. Vávra       (duben, 2023)

Chtěl jsem Vám za nás oba s manželkou poděkovat. Sice jsem si od toho nic nesliboval a přišel jen kvůli ní, ale otevřela jste nám oči a my oba dva pochopili, že se musíme snažit oba a díky Vám teď víme i jak. A za to jsem moc rád. Díky.

Pavel R.       (duben, 2023)

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaše náhledy a doporučení, jak se na věci dívat jinak a řešit jinak, hlavně i v práci, že to jde i jinak.

Ivana D.       (březen, 2023)

Musím Vám, Jitko, poděkovat, konečně jsem ve Vás našla někoho, komu jsem cítila, že mohu opravdu všechno říct, že jsem díky Vám najednou pochopila sama sebe. Udělala jste mi tím takovou radost. A kdykoliv na mě spadne splín, tak si vždy vzpomenu na Vaše krásná slova... kdybych Vás teď mohla obejmout, asi bych Vás umačkala. Velké DĚKUJI za to, že JSTE.

Kamila B.       (březen, 2023)

Paní Jitko, jste fakt dobrá. Úžasný zážitek u Vás. Dobře jste mě nakopla. Doufám, že se mi podaří k Vám přijít s manželem. Mějte se fajn a dám včas vědět.

Dana a Tomáš Nejdekovi       (únor, 2023)

Dobrý den. Jsem rád, že jsme k Vám s manželkou nakonec šli. Sice jsem byl nejdříve skeptický a nechtěl ani věřit Vašim referencím, ale jste fakt skvělá, máte skvělou energii a byli jsme z Vás oba nadšení. Když by bylo ještě někdy třeba, opravdu rádi dorazíme. Zdravíme.

Roman K.       (únor, 2023)

Moc Vám děkuji za zaslané informace a ještě jednou i za Vaše služby. Moc mi pomohly. Uvědomil jsem si díky tomu spoustu věcí a věřím, že už na ten život a na sebe budu pohlížet z trochu jiného úhlu. Co se týká vibrací, pořád držím nastavení od naší schůzky. Právě jsem skončil vystoupení, kam mě přišla nečekaně překvapit i jedna moje známá. Velice pozitivní a sympatická dáma, která si umí řádně užívat života. A já najednou cítil po debatě s ní i takovou úlevu, když jsme se bavili o životě a o muzice, že to všechno, co se dneska stalo, tak nějak do sebe hezky zapadlo. Ještě jednou děkuji, ať se Vám daří, a rád budu s Vámi dále ve spojení. S pozdravem

Karolína Sochorová       (únor, 2023)

Dobrý den. Děkuji za vše. I moje malá říkala, že jste krásná paní a prý maminko ona je fakt hustá. Já proč? A ona, protože pomáhá lidem, který mají v háji dušičku a srdíčko. A já na to ano. A ona to je fakt hustý. Promiňte, napsala jsem to jejíma slovama. Jste úžasná. Dlouho už jsem neměla tak dobrou náladu, spíš úplnou euforii, jakou jsem si odnesla od Vás. Naplnilo mě to nadějí, že to jde. A už kvůli mé dceři, chci a musím být v pohodě. Děkuji moc.

Jana Malíková       (únor, 2023)

Paní Jitko, musím poděkovat za srovnání myšlenek. Už jsem to dlouho potřebovala. Díky tomu teď vše vypadá úplně jinak a přesto to dává smysl. Super. Díky a hezké dny.

Andrea a Pavel Hošíčkovi       (únor, 2023)

Dobrý den. Děkujeme za sezení, které i manžel nakonec vnímal hodně kladně. Pomohla jste nám soustu věcí pochopit, díky Vám jsme si spolu také hodně řekli do teď nevyřčeného k překvapení nás obou. Situace se mezi námi uklidnila, jakoby pročistila, díky Vám jedeme dál a jsme za to oba moc rádi. Ještě jednou velké díky.

Lenka Tománková       (únor, 2023)

Dobrý den paní Jitko. Chtěla jsem Vám poděkovat za sezení u Vás. Bylo to u Vás moc příjemné, cítila jsem, že mě nesoudíte a přijímáte se vším tím, co se mém v životě děje. Odcházela jsem od Vás tak příjemně nabitá, tak snad mi to vydrží co nejdéle. Moc jste mi pomohla. Děkuji.

A. Lhotáková       (leden, 2023)

Chtěli jsme Vám s manželem poděkovat, že díky Vám jsme dokázali zase najít společnou cestu a my prožili spolu krásný listopad i prosinec. Což už jsem si vůbec neuměla představit, že je u nás vůbec možné, a za to velký dík. Jen doufám, že nám to vydrží. Vše nejlepší v novém roce. S pozdravem

P. Kortan       (prosinec, 2022)

Chci Vám poděkovat za vše, za tu trpělivost a skvělé příklady, na kterých jde vše snadněji pochopit a uvědomit si a vše si poskládat. Přeji Vám veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2023, ať i Vám se v Novém roce daří.

K. Dočekalová       (prosinec, 2022)

Dobrý den paní Jitko. Přestože pro mě není konec roku jednoduchý, moc Vám za všechno děkuji. Díky Vám mám teď na věci jiný náhled a přivedla jste mě k určitým změnám. Ať moje současná situace dopadne jakkoliv (a díky Vám to i teď zatím vypadá, že se vše k dobrému obrací) vím, že ji zvládnu. Krásné vánoční svátky a hodně zdraví. S pozdravem

P. Zanuška       (prosinec, 2022)

Děkuji za úplně jiný, nový úhel pohledu, kdy najednou mi to vše připadalo jednoduché a já jednoznačně pochopil, a za to díky.

Renata Šímová       (prosinec, 2022)

Chtěla jsem Vám paní doktorko poděkovat. Přišla jsem k Vám v takovém splínu a odcházela s úsměvem a takovou úlevou. Už si ani nepamatuji, kdy jsem se před tím naposledy zasmála a Vy jste to dokázala. Ještě jednou děkuji.

Pavel T.       (listopad, 2022)

Chtěl jsem Vám moc poděkovat, kdy já už ani nevěřil, že máme s manželkou šanci, kdy se ode mne po všech těch letech odstěhovala do úplně jiného města, tak vy jste dokázala zázrak. Nevím jak, ale dnes jsme zase spolu, prožíváme spolu nové chvíle, skoro jako nové líbánky, manželka dokonce ruší podnájem a vrací zpět domů. Vím, že to s námi nebylo jednoduché, ale díky Vašemu pochopení a trpělivosti jsme to společně dokázali. Děkujeme moc oba a ať i Vám se moc daří.

Daniela Macková       (listopad, 2022)

Paní Jitko, děkuji za vše. Hodně jste nám s manželem pomohla, kdy teď společně zažíváme to, o čem jsem vždy jen snila. Díky Vám jsme oba pochopili, proč se nám ve vztahu dějí věci, které se dějí. Díky tomu si teď společně víc užíváme a vážíme společných chvil. Doufám, že nám to vydrží. Děkuji, myslím za nás oba.

Hana Babcová       (listopad, 2022)

Paní doktorko, chci Vám poděkovat za sezení u Vás. Připadala jsem si jako v oáze klidu a míru, nejen díky prostředí, ale hlavně díky Vám. Často se člověk nepotká s takovým pochopením, jako u Vás, kdy jsem od Vás odcházela uvolněná, klidná, už si ani nepamatuji, kdy jsem se takto cítila naposled. Díky za Vás, díky za Vaši energii. Děkuji za vše.

Radek Hodík       (listopad, 2022)

Děkuji Vám. Bylo to vše podnětné, poučné a mně to otevřelo oči. Díky.

Mirek P.       (říjen, 2022)

Díky. Vždy od Vás odcházím skvěle nakopnutý, a to je to, co přesně potřebuju. I když nakonec vždy říkám, ne že bych Vás rád neviděl, ale že jsem už vše pochopil a díky Vám si uvědomil, poskládal a už jsem u Vás naposled... Tak doufám, že tentokrát už nesejdu z cesty, půjdu dál bez zaváhání. :-)

Z. Tlapáková       (říjen, 2022)

Můj drahý Anděli. Děkuji Vám za podporu, vždy se po sezení s Vámi cítím povznešená, znovuzrozená, vděčná za Vaše slova a myšlenky, které je nutné si přiznat v plné míře. Pk se odlehčí a to jedině proto, že rezonují s celým bytím. Jedině tak vidím cestu ke skutečnou štěstí. Odevzdat se celá svému srdci, nebojovat, nechat se vést. Děkuji Vám.

Daniela Husaříková       (říjen, 2022)

Jste úžasná, úplná kouzelnice vztahů. Děkuji moc i za manžela.

L. Horníková       (říjen, 2022)

Díky za vše. Krásně vstřebávám každé naše setkání. Umíte se dívat na věci jinak a mně trvá dlouho to pochopit. Ale potom to stojí za to. Moc díky, že jste.

M. Líbl       (říjen, 2022)

Chtěl jsem Vám za nás oba poděkovat. Nejen moje žena, ale i já jsem si díky Vám spoustu věcí uvědomil a věřím, když teď víme jak na to, že bysme to mohli s manželkou zvládnout. Ještě jednou díky.

Luboš Fabián       (září, 2022)

Musím vám poděkovat za sezení s Vámi, za mě opravdu dobrý. Máme nad čím přemýšlet a na čem pracovat. Díky vašim radám a návodu jak, věřím, že to dokážeme. Když tak zase přijdeme.

Hana K.       (září, 2022)

Děkujeme za Váš včerejší čas. Cestou jsme tedy nemlčeli – tím, že jsme se o těchto věcech dokázali rozpovídat, než jsme k Vám šli, tak jsme si o tom dokázali povídat i dál... Oba návštěvu u Vás hodnotíme jako velký přínos. S ohledem na naše rozpoložení a povahy jste dokázala vytvořit prostředí, ve kterém jsme se cítili oba dobře, v což jsem vůbec nedoufala, že by to někdo někdy dokázal. 😊 Takže návštěvu hodnotím pozitivně a dokonce i manžel to tak vidí. Ač nepřinesla celkové uspokojení, tak nám předala mnohé důležité. S pozdravem

Jana H.       (září, 2022)

Děkuju! Moc Vám děkuju. Můj muž přijel od Vás. Obejmul mě. Poprosil, jestli dostane něco k obědu a poprvé v životě se u oběda nedíval do noťasu... že prý to slíbil. A že jste moc sympatická ženská... Původně jsem se Vás chtěla zeptat, jestli nám to půjde. Teď vím, že půjde. Vím, že jsme na začátku cesty, ale pod Vaším vedením už budeme držet směr.

Lukáš S.       (září, 2022)

Dobrý den paní doktorko Slánská, dneska jsem dělal zkoušky z autoškoly a udělal jsem je. Mám velkou radost, že to konečně dopadlo a že jsme spolu mohli vyřešit příčinu. Ještě jednou Vám moc děkuji

Adéla Klapáčková       (září, 2022)

Paní doktorko, chci Vám říci, že jste mě pěkně nakopla. Mám pocit, že teď mám odvahy na rozdávání. Akorát jsem měla přijít dřív. Mohla jsem si ušetřit spoustu času a vyřešit vše dřív. Ale jak říkáte, vše se děje, jak má. Hned k Vám posílám i svého partnera. Mějte se fajn. Děkuji

L. Pohorský       (září, 2022)

Díky za dceru. Od návštěvy u vás se mi zdá veselejší, odvážnější a jakoby vše začla zvládat s větším klidem. Ještě jednou díky.

Iva Beňačková       (září, 2022)

Moc vám děkuji za sezení a musím se přiznat, že jsem toto vůbec nečekala. Všechno jste mi vše perfektně pojmenovala, přesně odhadla a celkem dost hutně vše sesumírovala a navedla jednoduše jak se sebou pracovat dál... Vůbec jsem nečekala, jak moc mi pomůžete a už vůbec to vše za jedno sezení. Jste fakt skvělá a ještě jednou díky.

Adam H.       (září, 2022)

Dobrý den paní doktorko. Přestože bych s Vámi seděl nejraději každý den a nasával další obchodní dovednosti, tak tentokrát bohužel zatím nevidím skulinku v příštím týdnu. Pokud by se něco změnilo, zvedám telefon a volám vám. Hezký den.

Jana Š.       (srpen, 2022)

Dobrý večer, milá Jitko. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za včerejší odpolední sezení a milé povídání. Přijde mi, že jste do mě nalila novou energii a mám zase ze všeho radost... zase zářím jako kdysi:-))) Dnes mě asi 3 lidi pozdravili jen tak, funguje to. :-) Celý den jsem byla v jednom kole, tak píšu až teď, kdy je trochu v klidu... mějte se krásně a já se brzy zase ozvu a zastavím se říct, jak se mi vše daří. A taky si posedět ve Vaší krásné "kanceláři". Jo a dnes jsem neřekla ani jednou hrozně, strašně..:-) Mějte se moc krásně a užívejte krásné léto... ještě jednou Velké díky.

Lucie Moravčíková       (srpen, 2022)

Děkuji moc. Jste úžasná, a to že jsem to vše ustála, je taky Vaše zásluha.

Tomáš S.       (srpen, 2022)

Dobrý den paní Jitko, mockrát Vám ještě jednou děkuji. Moc jste mi pomohla. Díky Vám jsem pochopil a uvědomil si spoustu věcí. Děkuji, že je na tomhle světě takový skvělý a hodný člověk jako jste Vy. Kosmické klíče 3-6-9 a genius Tesla. Pamatuji si to prosím správně? Děkuji za odpověď a mějte se hezky, ať se Vám a Vaší rodině co nejvíce daří.

David B.       (červenec, 2022)

Jen vám chci napsat díky, že jste mi pomohla zase najít "své koule". Hezký den.

Monika Kolešková       (červenec, 2022)

Moc vám paní doktorko děkuji. Moc jsem se k vám těšila a splnila jste moje očekávání. O té doby, co jsem byla u vás mi vše došlo, mám už dobrou náladu, i lidi okolo mě si všimli, že jsem najednou jiná a plná energie. Konečně jsem našla ztracenou odvahu a udělala ve svém životě pořádek. Ještě jednou opravdu moc děkuji.

Marcela Henrychová       (červenec, 2022)

Děkuji za vše... naučila jste mě být sama sebou. Mám teď ze sebe radost. Ať i vám se daří.

Petr Vokřál       (červenec, 2022)

Dobrý den, chci vám touto cestou poděkovat. Asi jste nám zachránila manželství. I když jsme měli přijít dříve a ušetřit si tak spoustu věcí, které se odehrály... To jsme prokaučovali. Ale teď i díky vám věřím, že už jsme na správné cestě. Že jste nám vše pomohla pochopit. Ještě jednou za nás oba děkujeme.

Renata Buřilová       (červen, 2022)

Bože... díky za Vás, jste fakt skvělá. Díky Vám jsem našla odvahu a rozhýbala se k tomu, co jsem chtěla už dlouho udělat. Bez Vás bych to nedokázala. Ještě jednou díky.

Katka Hájková       (červen, 2022)

Dobrý den. Odpověděla jste mi na všechny moje otázky. Přesně jste mě odhadla a vše přesně popsala včetně mého přítele, kterého jste ani neviděla. Pomohla jste mi srovnat myšlenky a pochopit, co jsem potřebovala. Děkuji. Kdybych náhodou zas potřebovala, ráda zase přijdu.

manželé Záhořákovi       (červen, 2022)

Chtěla jsem Vám paní doktorko už dlouho napsat, že po našich vztahových složitostech a díky Vám dnes už víc, jak rok zase fungujeme a jsme za to moc rádi. Ještě jednou děkujeme.

Iveta Kubištová       (červen, 2022)

Jsem ráda, že jsem si Vás našla, protože vždy, když se dostanu do úzkých, teď vím na koho se obrátit a vím, že mi vždy pomůžete. Bez Vás bych spoustu věcí, čím jsem si prošla, asi nezvládla. Děkuji. Ať i Vám se daří.

Pavel Brandejs       (červen, 2022)

Vše jste mi pomohla pochopit, logicky vysvětlila a to mi dost vyhovuje. Děkuji a s pozdravem

Renata Náhlovská       (květen, 2022)

Musím vám napsat a poděkovat, že od návštěvy u vás, jsem zase po dlouhé době tvrdě spala. Ať se vám daří a těším se, že zase přijdu.

Pavel Doucha       (květen, 2022)

Děkuji za sezení. Nenapadlo mě se na věci dívat takovým způsobem, jakým jste mi to vysvětlila a podala vy. A nakonec to bylo úplně jednoduchý a logický. To mi vyhovovalo i přes počáteční nedůvěru. Díky a s pozdravem.

M. Jetrichová       (květen, 2022)

Chtěla bych vám Vám říci, že sezení bylo moc fajn, moc příjemný. Ještě jednou děkuju a děkuju, že jste :-)

L. Rýchorová       (duben, 2022)

Dobrý den, paní Slánská, v pondělí jsem u Vás byla na koučinku a musím říct, že z něj budu čerpat hodně dlouho! Moc Vám ještě jednou děkuji. Aktuálně dostala situace rychlejší tempo. Čeká mě tedy evidentně hodně zajímavé životní období. Děkuji za podporu a přeji, ať se Vám daří co nejlépe!

Ondra Halouzka       (duben, 2022)

Děkuji za sezení. Vůbec mě nenapadlo dívat se na věci tímto způsobem. Pěkně jste mi teda otevřela oči. Najednou jsem si uvědomil, že od Vás odcházím a jako by ze mě spadl obří balvan a je mi vlastně lépe, za to velký dík. Ať se i vám daří.

Jirka D.       (duben, 2022)

Chci Vám říci, že i když s manželkou se mi nepodařilo k Vám přijít, musím Vám poděkovat. I přes počáteční nervozitu jsem si odnesl dobrou náladu, naději a spoustu neocenitelných rad. Od návštěvy u Vás jsem začal zase dobře spát. Nikdy mě nenapadlo, že bych takovou pomoc potřeboval, ale dnes vím, že jsme měli přijít už dávno. Možná bychom nebyli tam, kde jsme dnes. Ještě jednou děkuji. A když zas nebudu vědět kudy kam, rád zase přijdu. Mějte se hezky.

Martin D.       (duben, 2022)

Díky za sezení a že jste mi pomohla, jak jste trefně říkala, zase najít moje ztracené "koule". Jen jsem u Vás měl být dávno. I tak díky.

Iveta Zástěrová       (duben, 2022)

Chtěla jsem Vám poděkovat. Nevím jak, ale od posledního sezení se Vám podařilo něco ve mně přepnout a od té doby vše, co se mi děje, zvládám s klidem. Už nebrečím, když je něco jinak než jsem očekávala. Doufám, že mi to takto vydrží.

Renata Hostířová       (duben, 2022)

Paní Jitko, chci Vám poděkovat, konečně jsem našla někoho, kdo mi rozumí. Vy jste přesně popsala a odhadla vše, aniž byste znala moji minulost, okolí a situaci. Najednou mi to vše docvaklo a já pochopila. Ještě jednou moc děkuji.

manželé Kolmanovi       (duben, 2022)

Chtěli jsme Vám poděkovat za sezení. Jen mě mrzí, že jsem si nedělala poznámky. Bylo toho tolik zajímavého, že bych si to nejraději procházela znovu a znovu. S pozdravem

Z. Valoun       (březen, 2022)

Chci vám moc poděkovat. Původně jsem si chystal sms s omluvou, že nedorazím a teď jsem na 1000% rád, že jsem k vám přišel.

J. Peterka       (březen, 2022)

Díky za sezení. Odnesl jsem si spoustu postřehů a uvědomění, a hodně mi to u vás dalo. Ještě jednou díky.

P. Suchan       (březen, 2022)

Díky za sezení. To co jsem u vás zažil, jsem opravdu nečekal. Jsem člověk, který potřebuje vše logicky pochopit a potom mi to dává smysl. Pomohla jste mi věci díky skvělým příkladům lépe pochopit, získat jiný úhel pohledu a zjištění, jak snadno se lze propadat ke dnu a jak jednoduché, když se člověk včas rozhodne s tím něco udělat, se z toho zamotaného kruhu dostat ven. To mě naplňuje optimismem a zas chutí jít dál. Děkuji.

P. Hejníková       (únor, 2022)

Dobrý den, paní Slánská. Byli jsme u vás s partnerem cca před 3/4 rokem, byli jsme od sebe. Tak si můžete odškrtnout, jsme zpět spolu, díky vám, moc jste nám pomohla a plánujeme a realizujeme společně naši budoucnost. Ještě jednou moc děkuji za nás oba.

A. a M. Závorovi       (únor, 2022)

Dobrý den, chtěli bychom vám s manželkou poděkovat za užitečné rady, díky kterým já našel odvahu se vrátit domů a manželce jste pomohla k většímu pochopení naší situace. Teď jsme zase rodina a jsme tomu oba rádi, i když víme, že je to vše ještě vše čerstvé a čeká nás ještě dlouhá cesta.

T. Selicharová       (únor, 2022)

Paní doktorko, mám potřebu vám napsat velké děkuji. Nevím so se na sezení u vás stalo, co jste udělala, ale od té doby se mi v životě začaly dít jen samé příjemné věci. Jsem z toho mile překvapená a nemůžu uvěřit, že je možná taková změna. Jsem ráda, že jsem vás poznala. A vím, že když bude zas potřeba, vím, že se na vás zase mohu s důvěrou obrátit. Hezký den.

Š. Romancová       (únor, 2022)

Chtěla jsem Vám paní Jitko poděkovat za sezení. Jste úžasná. Přesně vystihla nejen celou moji situaci, ale i mého přítele i když ho vlastně vůbec neznáte. Škoda, že jsem nepřišla dřív. Mohla jsem si asi zachránit vztah. Ale díky vám jsem vše pochopila a teď už mám pocit, že vím, jak co dělat lépe. Ještě jednou děkuji.

Aleš K.       (leden, 2022)

Bylo mi u Vás příjemně a cítil opravdovou pohodu a vůbec jsem nečekal, že se někomu cizímu takto otevřu. Konečně jsem pochopil, že to jde i bez nějakých podpůrných záležitostí. Otevřela jste mi oči a za to moc díky.

manželé Dolíčkovi       (leden, 2022)

Děkujeme, jste úžasná. Moc jste nám s manželem pomohla. Sezení s Vámi bylo energické, efektivní, žádné chození kolem horké "kaše" jako jsme zažili jinde a bylo z Vás cítit, jak moc nám chcete pomoct. A pomohla. Děkujeme ještě jednou.

D. Scháněl       (prosinec, 2021)

Dobrý den ještě jednou děkuji za dnešní plodnou konzultaci.

R. Souhradová       (prosinec, 2021)

Děkuji za mou 17 letou dceru. Bylo radost ji vidět zase radostnou a plnou energie.

I. Helerová       (prosinec, 2021)

Jste neskutečné zlatíčko, děkuji. Máte tak obrovské srdce. Doufám, že o něj dbáte tak, jako dbáte o všechny kolem Vás. Zase se někdy budu těšit.

Z. Tlapáková       (prosinec, 2021)

Jitko, přeji Vám krásný Nový rok 2022. Ať je plný zdraví, lásky, radosti a andělské síly, kterou rozdáváte. Děkuji Vám za vše anděli můj, pomohla jste mi najít vnitřní sílu, dáváte nesplatitelné dary.

K. Z.       (prosinec, 2021)

Přeji Vám krásné Vánoce Jitko a všechny další dny, které budu následovat. Ať jsou všechny plné radosti, štěstí, lásky a ať se k Vám dostává minimálně stejné množství úžasné pozitivní energie, kterou Vy rozdáváte.

D. Sekorová       (prosinec, 2021)

Jste úžasná. Díky. Já věděla a jsem moc ráda, že jsem si k Vám našla čas ještě před vánoci. Díky

A. Vojtová       (prosinec, 2021)

Paní doktorko chtěla jsem vám moc poděkovat. Vůbec jsem nevěděla co očekávat, ale hezky jste mě "nakopla", a to jsem přesně potřebovala. Ta úleva. Nechápu, jak jsem na to vše mohla zapomenout. Ještě jednou díky za vše.

P. Poláček       (prosinec, 2021)

Děkuji za sezení byla to pecka. Nenapadlo mě nad věcmi takto přemýšlet, i díky Vašim jednoduchým příkladům, najednou si uvědomuji, jak je to vlastně nakonec všechno jednoduchý a jak se říká všechno souvisí se vším. Díky moc. Když tak rád zase někdy zajdu.

M.D.       (listpad, 2021)

Dobrý večer Jitko. Úvodem se musím omluvit, že jsem u Vás dlouho nebyl, ale za to můžete Vy, protože jste mě posunula tam, kam jsem potřeboval. Musím to napravit a stavit se minimálně s poděkováním… Ale proč píšu teď je proto, že mám dobrého kamaráda, který má zřejmě zdravotní problém, ale mele ho psychika…doktoři, budoucnost atd. Já vím, že Vy dokážete člověka nakopnout do zadku a proto bych Vás rád poprosil, jestli můžu u Vás mého kamaráda objednat. Děkuji. A moc díky za Vaši podporu!!!

Richard a Marie S.       (říjen, 2021)

Díky. To jsem přesně potřeboval. Udělali jsme s manželkou dobře, že jsme k Vám přišli a to jsem nečekal, že se u Vás i zasmějem. Bylo to s Vámi příjemné pro nás oba. Ještě jednou díky.

Ivana H.       (říjen, 2021)

Díky. Jste pořád stejně skvělá, tak zas někdy příště se budu těšit.

Soňa S.       (říjen, 2021)

Díky, že vás mám. Zvlášť v tuto dobu je občas těžký neodlehnout tíze stresu. Ale díky Vám se mi vždy podaří dobít energii. Ať i Vám se daří.

H. Malíková       (říjen, 2021)

Paní doktorko, chtěla jsem Vám ještě říci, že se k Vám vždy neuvěřitelně těším a to hlavně díky Vašemu tak lidském přístupu. Děkuji a jsem ráda, že jsem našla odvahu a našla si zrovna Vás.

P. Hromádková       (říjen, 2021)

Dobrý den paní Slánská, chtěla bych Vám poděkovat za úžasné sezení a těším se tak na další a věřím dlouhodobou spolupráci jak na pracovní, tak i osobní rovině.

H. Málková       (říjen, 2021)

Za vše Vám moc děkuji. Moc jste mi pomohla. Jste báječná a svoji práci děláte opravdu skvěle. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Marcela       (září, 2021)

Vážená paní doktorko, chtěla jsem Vám velice poděkovat za Vaši terapii. Jste úžasná. Zbavila jste mě úplně všeho zlého. Dokonce manžel se mnou začal komunikovat a přinesl mi kamínky na malování. Zase se spolu smějeme. Měla jste pravdu. Vše začíná u nás samých. A když zapracuje člověk sám na sobě, mění se i okolí. Chodí mi plno inzerátů na pracovní pozice mého zaměření, tak věřím, že se zase budu moci ponořit do práce, která mě baví. Trápila jsem se tolik let a Vy jste mě za 2,5 hodiny zbavila všeho zlého a nabila pozitivní energií. Přeji Vám vše nejlepší v pracovním i v osobním životě. Určitě se u Vás ještě ukážu.

L. Chaloupková       (září, 2021)

Děkuji za sezení. Odhadla jste mě úplně přesně a přesně jste vše popsala a vysvětlila a já pochopila, už v průběhu sezení jsem pociťovala takovou úlevu. Vrátila jste mi radost a za to Vám moc ještě jednou děkuji.

R. Mikešová       (září, 2021)

Chtěla jsem Vám poděkovat. Díky Vám jsem celý ten půl rok naší těžké krize ustála. Všechna Vaše slova se naplnila a jsem ráda, že jsem Vám naslouchala a věřila. I když to bylo těžké, a na začátku těžko uvěřitelné. Dnes s manželem fungujeme, skoro jakoby se nic nestalo. Jste úžasná a díky moc.

Potůčkova M.       (září, 2021)

Děkuji za sezení. Jste skvělá ženská, na správném místě. Ještě jednou opravdu moc děkuji.

J. Kopeček       (září, 2021)

Díky, díky, to jsem přesně potřeboval. Je vidět, že víte co děláte. Kdyby náhodou, tak se zase někdy rád zastavím.

Kovářová A.       (srpen, 2021)

Díky. Úplně se mi chce brečet, když si vzpomenu na Vaše slova. Jdou mi slzy do očí. Vrátila a připomněla jste mi víru v sebe sama. A to jak silně si to uvědomuji, o to víc mě to dojímá. Děkuji moc.

P. Zapletal       (srpen, 2021)

Díky za vše, vždy, když jednou za čas k Vám zavítám srovnat si myšlenky, vždy mi dobijete baterky. Díky.

L. Lenhartová       (srpen, 2021)

Díky za sezení. Vaše energie je úžasná, nabíjející. Zase se někdy zastavím.

T.Páleníková       (červenec, 2021)

Děkuji. Jste slunce. Moc Vám děkuji, že rozsvěcujete životy druhých, že vždycky najdete ten správný paprsek.

D. Roubal       (červenec, 2021)

Děkuji za sezení. Jsem rád, že se mi podařilo k Vám s manželkou přijít. Měli jsme k Vám přijít dříve před 3 roky, když naše krize začaly. Dnes by to s Vaší pomocí asi bylo jednodušší nemuseli jsme se dostat tak daleko od sebe. Teď jsme si měli možnost si u Vás uvědomit, že sice každý jinak, ale jsme v tom oba. A to je asi to, co jsme si potřebovali uvědomit oba. Tak čas ukáže. Děkujeme za užitečné rady a za pochopení.

I. Balenská       (červenec, 2021)

Děkuji za sezení. Nejdříve jsem měla obavy a strach, a vlastně, že je to zbytečné k Vám jít s manželem, ale jste úžasná. Teď mám zase pocit, že není vše ztraceno, že i díky vašim radám víme, jak na to, a že to má ještě smysl i přesto, že jsem to už s manželem chtěla vzdát.

Z. Halásková       (červenec, 2021)

Děkuji. Jste takové zlato, děkuji moc za Vaši veškerou hřejivou podporu. Balzám po duši. Tím více si díky Vám uvědomuji, že život je tak pestrý a nádherný.

P. Doležálek       (červen, 2021)

Díky. Otevřela jste mi oči. Spoustu věcí jsem už i věděl, ale až u Vás se mi to pospojovalo a já pochopil. Ještě jednou díky.

A. Fojtíková       (červen, 2021)

Děkuji za společné sezení s manželem. Víte, že jsem měla obavy, že to s ním nepůjde. Ale jste skvělá...Moje obavy ze společného setkání byly naprosto zbytečné. Snad nás to oba posune tím správným směrem. Hezký den.

J. Janoušková       (červen, 2021)

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za sezení. Je mi teď moc fajn a dekuji za vše. Ať se Vám daří.

I. Linková       (květen, 2021)

Děkuji za sezení. Moc mi to pomohlo, a ta úleva, přitom jsem vůbec netušila co očekávat. Děkuji.

A.Peterková       (květen, 2021)

Děkuji za sezení. Takovou úlevu, kterou jsem si od vás odnášela jsem vůbec nečekala. Jste skvělá. Opravdu děkuji.

Hlubočkovi       (květen, 2021)

Na sezení jsem šel velmi negativně naladěn, jen kvůli manželce. Nakonec musím konstatovat, škoda, že jsme nepřišli dřív. Nemuseli jsme dojít tak daleko a mohlo být vše snadnější. Děkujeme za sezení.

P. Staněk       (květen, 2021)

Děkuji. To jsem přesně potřeboval. Už v průběhu sezení díky vašemu vysvětlení jsem cítil, jak se mé problémy rozpouští. Ještě jednou děkuji.

K. Durych       (duben, 2021)

Chtěl jsem vám ještě, alespoň touto cestou poděkovat. Je neuvěřitelné, jak krásně umíte příjemnou energii předávat i takhle na dálku. Děkuji a hezký den.

D.       (duben, 2021)

To byla u vás dobrá lekce, kde jsem si uvědomila, jak a kde všude a hlavně zbytečně ztrácím energii. To mu bych nevěřila a neuvědomila si bez tak jednoduchého vámi zprostředkovaného prožitku. Moc děkuji. Ať se vám daří.

J. Opletal       (duben, 2021)

Děkuji za sezení. Nevěděl jsem co očekávat, ale všechno dávalo tak jasný smysl, až se člověk diví, jak je to jednoduché. Díky.

Zahradníčkovi       (duben, 2021)

Byli jsme u vás s manželem a já už byla přesvědčená, že to mezi námi nemá smysl. Moc mi to u vás a i manželovi pomohlo. A i další sezení každý zvlášť nám pomohlo mnoho věcí pochopit, každý sám za sebe, zpracovat si svoje věci. Děkujeme.

Z. Nádvorníková       (březen, 2021)

Musím Vám poděkovat za sezení. Více méně jsem se k vám přišla jen vypovídat a vůbec nečekala s jakou úlevou a pochopením všeho budu od vás odcházet. Díky

A. Sochorová       (březen, 2021)

Děkuji za sezení. Přesně to jsem potřebovala. Jste úžasná. Opravdu děkuji.

Rožánkovi       (březen, 2021)

Děkujeme za sezení. K vám by se mělo chodit pravidelně jako k zubaři, aby si člověk včas srovnal "kurz". Měli jsme k vám přijít už před rokem, protože teď oba se ženou jsme nemuseli dnes být, tam kde teď jsme. Díky vám teď víme, že jsme jen v důsledcích společných a hlavně zbytečných nedorozumění. A jsem rád, že to má řešení. Uvidíme, jak to zvládneme. Když tak, se přijdeme k vám zase porovnat.

M. Kolníková       (únor, 2021)

Chtěla jsem Vám poděkovat za sezení. Jste taková úžasná, vůbec jsem nečekala, že budu od vás odcházet tak vyklidněná, že vůbec bud mít sílu se umívat, zvlášť když jsem k Vám přišla se slzami v očích. Moc ještě jednou dekuju. Díky Vám teď vnímám naději, a chuť a odhodlání jít dál.

D. Rovecký       (únor, 2021)

Děkuji za sezení a zase se opravdu těším na další setkání, stále se děje něco nového. Jitko jste velmi inspirující.

Holečkovi       (únor, 2021)

Vaše myšlenky, Vaše filozofické pojetí a pohled včetně Vašich myšlenek k tématu znamená pro naši rodinu hodně. DĚKUJEME za vše, za Vás Jitko. Moc si toho a Vás vážíme.

L. Vavroušková       (únor, 2021)

Díky za sezení. Jste neuvěřitelná. Ta Vaše energie je tak nabíjející. Zvlášť v dnešní době. Opravdu díky. Skvělý zážitek u Vás.

P. Jeníček       (únor, 2021)

Děkuji za sezení, že jste mi zprostředkovala úplně jiný pohled, kterým mě vůbec nenapadlo se na věci takto dívat, a najednou je to úplně o něčem jiném. I to, že jste mi to dokázala vysvětlit a dávalo to pro mě tak důležitou logiku.

M. Altman       (leden, 2021)

Díky za sezení. Moc jsem si to u Vás užil, mám plno poznámek a těší mě, že už pomalu poznávám, jak to v životě vše funguje. Ještě jednou díky.

manželé Klenerovi       (leden, 2021)

Chtěli jsme Vám poděkovat za společné sezení, které proběhlo za "minutu 12". Sice jsme se měli stále rádi, ale došli jsme díky vzájemné nekomunikaci do bodu, že jsme byli už před odstěhováním. Teď díky Vám prožíváme úplný restart, jak nové líbánky, ještě lepší, protože teď si více vše uvědomujeme a vážíme si toho. I Vám ať se moc daří a ještě jednou děkujeme.

I. Sochorová       (leden, 2021)

Děkuji za sezení. Byli jsme u Vás s partnerem, bylo to pro mě dost obohacující. Partner se snaží, já vlastně taky. Doufám, že nám to tak i vydrží.

O. Mašek       (leden, 2021)

Díky za sezení, za zprostředkování nadhledu a pochopení co se v mém životě stalo a děje. Sice jsem vůbec něco takového nečekal, ale o to více jsem si z toho sezení myslím odnesl. Děkuji.

P. Vostřák       (leden, 2021)

Byl to u Vás zážitek. Děkuji.

Z. Repalova       (prosinec, 2020)

Jejda, Vaše slova mě dojaly, že se mi chce až brečet. Ani nevite, jak já jsem ráda, že VÁS mám a můžu se s čímkoliv ozvat. Už teď po přečtení těchto řádků je mi mnohem líp. A jo, já to dám. Moc děkuji za podporu, moc mi to pomohlo. Přeji úžasné svátky plné klidu a hlavně hodně zdravíčka do příštího roku.

H. Koutek       (prosinec, 2020)

Děkuji za společná sezení. Moc jste mi pomohla Jitko. Stále se k Vám, k Vaší životní filosofii vracím a je to můj záchranný člun. Děkuji.

A. Kabátová       (prosinec, 2020)

Dobrý den, moc Vám děkuji za sezení. Děkuji Vám za to, že jste jaká jste. Úžasná. Vaše slova umí pohladit a zároveň nakopnout. Moc si toho vážím, stejně tak, že jste mou oporou, ve zlomovém období, které prožívám. Ať jsou i pro Vás Vánoce pohodové a plné radosti, lásky a zdraví a nový rok plný přívalu nové energie, kterou v sobe kumulujete. Přeji si pro Vás jen to dobré.

L. Lukášová       (prosinec, 2020)

Dobrý večer paní doktorko, chtěla bych Vám popřát krásné, klidné Vánoce a především bych Vám chtěla poděkovat, že jsem Vás poznala. Mé změny díky Vám si všimli i v práci. I přesto, že se cítím teď trochu hůř (asi Vánocemi), tak se snažím na sobě pracovat a už se těším na další návštěvu.

P. Hatl       (prosinec, 2020)

Dobrý den paní doktorko. Chci Vám jen říci, že mně osobně setkání s vámi otevřelo oči a začínám se podle toho chovat. Není to pro mne lehké, ale když dojde k nějaké "prekérní" situaci, vždy si vzpomenu co jste mi říkala a snažím se podle toho zachovat. Zatím nevím jestli se mi to vždycky povede přesně podle vaší rady, ale ať to je jakkoliv, můj první dojem je, že to začíná fungovat. Přeji vám zdraví, štěstí a krásné a pohodové svátky a těším se na další sezení u Vás a doufám, že i společně s mou paní.

A. Bruchal       (prosinec, 2020)

Děkuji za sezení a vnuknutí naděje, že ještě není vše ztraceno. Teď ukáže čas. Ale díky Vám teď víme, že všechno není tak, jak na první pohled vypadá, že vše má svůj důvod a u Vás jsme si uvědomili, že to není o tom dělat si naschvály a ani vlastně nechceme. Kdyby nám to ještě moc nešlo, tak se rádi zase na Vás obrátíme.

L. Habrová       (listopad, 2020)

Dobrý den, moc děkuji za úžasně strávený čas, který mě vedl a doufám, že povede správným směrem. Cestou domů jsem se zastavila u rodičů, a ti poznali moji proměnu. Měli ze mě radost. Po dlouhé době jsem se vyspala bez negativních myšlenek. Batůžek na myšlenky a pocity, které nechci mám připravený a funguje to.

M. Vojtová       (listopad, 2020)

Dobrý den Jitko. Už se pozitivně nalaďuji a začínám si dělat zase afirmace atd. a super... Nevím, že jsme to vůbec vypustila ze života. Takže děkuji pěkně za váš čas a vaše slova. Zkusím to mít vše stále na mysli a zkusím být opatrná kam a jak využívám svoji energii. Ještě jednou děkuji a mějte se moc krásně.

Stan W.       (listopad, 2020)

Thanks for the excellent session. You are really driving me the right direction. My attitude is improving.

D. Švehla       (listopad, 2020)

Děkuji za sezení, na které jsem vůbec nechtěl jít a přišel jsem jen kvůli manželce. Ale nakonec to bylo perfektní a jsem rád, že jsme u vás byli a že teď víme, že není nic ztraceno, že máme šanci jít společně dál a teď víme i jak. Díky.

R. Halouzková       (listopad, 2020)

Musím vám napsat, že jsem původně jít na sezení k vám viděla na ztrátu času. Byla jsem rozhodnutá od manžela odejít. Teď po sezení s vámi najednou to vidím úplně jinak, díky vám vidím věci, které jsem dřív neviděla a ani mě nenapadlo to takhle vnímat. Teď věřím, že bysme to s manželem nakonec ještě mohli zvládnout, pokud mi dá čas. Moc vám děkuji.

T. Bláhová       (listopad, 2020)

Moc vám za vše děkuji. Za váš obětavý přístup a trpělivost.

Zemánkovi       (říjen, 2020)

Děkujeme za sezení. Bylo to s vámi moc příjemné. Škoda, že jsme k vám nepřišli dřív. Tak uvidíme, jestli to dle vašich rad zvládneme.

A. Čírtek       (říjen, 2020)

Dobrý den, chtěl jsem vám poděkovat za váš včerejší čas. Jsem rád, že konečně vím co manželku trápilo a alespoň jsme si díky vám, řekli pár vět. Budu se snažit a snad manželka není ještě úplně na druhém břehu. Každopádně děkuji za Vaši podporu. Budu doufat.

Stan W.       (říjen, 2020)

Thank you. You have my higest admiration Jitko. You are very pritty and the most beautiful motherly type of woman with very deep insight and the the broadest knowledge. I am glad and very proud of being your friend.

MUDr. Rýchorská       (září, 2020)

Chci Vám paní doktorko poděkovat za sezení a nové vhledy. Jako lékařka musím konstatovat, že jsem již viděla práci spoustu psychologů a terapeutů, ale s takovým osobním přístupem, jako u Vás jsem se ještě nesetkala. Bylo mi potěšením.

A. Žádníková       (září, 2020)

Chtěla jsem Vám poděkovat. Nejdříve jsem k vám jela kvůli partnerovi, ale u vás jsem pochopila, že je to o mně, že si musím, jak říkáte nejdříve já zajistit kyslík. Jsem ráda, že jste mi pomohla vrátit se k mému já. Děkuji.

P. Barčák       (září, 2020)

Díky za sezení, utříbení myšlenek, a zprostředkování nadhledu, díky kterému jsem pochopil.

R. Foltenová       (září, 2020)

Jsem ráda, že jsme k Vám s manželem nakonec přišli. K vám jsem šla s tím, že rozvod už je poslední možnost, jak situaci řešit. Po sezení s vámi to vidím jinak. Díky Vám teď vím, že máme šanci, a důvod to ještě zkusit a že by to byla škoda po tolika letech vzdát. Děkuji.

I. K.       (srpen, 2020)

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za návštěvu-sezení s Vámi. Díky Vám se mi vrátilo asi moje ztracené sebevědomí. Moc jste mi pomohla. Ač jsem to tak brzy nečekala manžel se mi po 14 dnech vrátil domů. Já mu svým způsobem odpustila. Beru to jako jeho selhání, možnost vyzkoušet si po 30.letech něco nového (zní to hloupě,ale je to tak). Zůstalo mezi námi spoustu nezodpovězených otázek.Vaši návštěvu přesto odmítá. Nerad se otevírá a řeší svou osobu a své činy. Já mám ale problém v tom, jestli se vrátil kvůli mě, nebo kvůli svému celkovému pohodlí,nebo už ten náš život bere jako zvyk, který nemá smysl měnit. Samozřejmě pro sebe to bere jako poučení do konce svého života. Jsem ráda, že teď vím kam jít, když budu potřebovat odbornou pomoc. Ještě jednou děkuji.

P. Flamene       (srpen, 2020)

Poslal jsem po zkušenosti s Vámi k Vám i moje rodiče. Moc děkuji za Váši péči věnovanou mým rodičům. Sezení dopadlo nad očekávání.

Flašíkovi       (srpen, 2020)

Děkujeme za sezení. V tak dobré náladě jsme společně s manželem už dlouho nebyli, jakou jsme si od Vás odnášeli. Je z Vás cítit, že máte opravdu zájem lidem pomoci. Děkujem.

R.Křižanová       (srpen, 2020)

Chtěla jsem Vám poděkovat. Je to neuvěřitelně absurdní, jak jsem si zbytečně komplikovala život, byla v obavách co jiní, místo, abych se soustředila a věnovala pozornost svému životu. Díky za to prozření.

Šimonovi       (červenec, 2020)

Díky za naději a radost, kterou jste nám vnukla do našeho vztahu.

T. Hojer       (červenec, 2020)

Díky za sezení, váš nadhled a zkušenosti, které mě teď nakoply myslím, že správným směrem.

R. Zámečníková       (červenec, 2020)

Děkuji. Moc jste mi pomohla. Odcházela jsem od vás překvapená z té úlevy, kterou jste mi s takovou pohodou zprostředkovala. Už jsem toho prošla a přečetla knižek, ale až u vás jsem pochopila, jak jsem to vlastně všechno před tím pochopila špatně. Najednou u vás mě to najednou došlo. Děkuji za vysvětlení, Vaši trpělivost.

R. Netušilová       (červenec, 2020)

Přišla jsme k vám, smířená, že zas to bude jen ztráta času, jak to bylo u jiných. Ale moc děkuji za sezení s vámi. U vás jsem zas konečně našla své JÁ, tím pádem i sílu a odvahu, která mě chyběla v mých rozhodnutích.Děkuji.

D. Martínek       (červenec, 2020)

Opravdu moc díky za podporu, s vámi jít na vrchol je pecka a hlavně velká motivace se nadále posouvat.

A. Doležalová       (červenec, 2020)

Chtěla bych vám poděkovat za pomoc mému příteli s jeho minulostí, která ho blokovala v našem vztahu. Už po prvních sezeních byla na něm vidět změna k lepšímu. A dnes mám mega radost, zas nám ve vztahu vše funguje, jak má. Díky.

D. Hoch       (červen, 2020)

Děkuji za dobré podněty k zamyšlení.

P. Vyhlíd       (červen, 2020)

Po různých jiných, konečně u vás mi to dávalo hlavu a patu, i když jste mi vlastně naložila. Teď jen doufám, že se ženou to tak zvládnem. Když tak se zase ozvem.

J. Šimáček       (červen, 2020)

Děkuji za náhled do mého JÁ.

E. Tichánková       (červen, 2020)

Děkuji za sezení. Recenze opravdu nelhaly. Jste tak milá a chápavá, měla jsem pocit, že jste se do mě vcítila. Došla jsem u vás k hlubokému uvědomění a odcházela s velkým uvolněním a lehkým pocitem. Děkuji.

A. Seidlová       (květen, 2020)

Přišla jsem se k vám na sezení jen vyspovídat, ale k mému úžasu jsem si odnesla i velkou nečekanou úlevu. Děkuji.

P. Sochorová       (květen, 2020)

Děkuji za sezení. Odcházela jsem od vás nabitá zase energií v té mé beznaději, tak doufám, že se mi podaří si ji udržet.

D. Kosíková       (květen, 2020)

Díky za pomoc, Moc jste mi pomohla.

Adam B.       (květen, 2020)

Jenom bych vám chtěl říct, že jste hrozně milý člověk a takového člověka jako vy, bych si přál v životě... A bral od něj každou radu, jako zlato. Škoda jenom, že jsem Vás nevyhledal ještě před tím, než se mi začal hroutit svět pod nohama... Kde bych teď jenom byl. Ale děkuji moc za rady! A ještě jednou Vám moc děkuji. Jste opravdu milionová!

P. Musil       (duben, 2020)

Ještě jednou Vám za vše moc děkuji!!!!! Strašně mě to sezení nabíjí a na druhou stranu vždycky úplně rozbije. Vím, že musím být trpělivý a snažit se úplně jinak. Ale dám to a udělám pro to vše. Protože Vy jste fakt neskutečná a dokážete hrozně moc!!!!! Za to Vám moc děkuji.

A. Hanych       (duben, 2020)

Dobrý den paní Jitko. Myslím, že vaše rady, empatie a celkový přístup by měly být předepisovány na recept na každém rohu. Jste úžasnou lucerničkou, která díky svému hřejivému světlu po odkrývá vždy část cesty před každým z nás a cestu, po které se následně vydává a díky vašemu světlu se není potřeba obávat klopýtání, kterých by bez vás bylo mnohem víc. Nevnímejte to prosím jako nějaké "podlézání", nebo nepatřičnou náklonnost. Tohle je čistočistá vděčnost a obdiv člověka, který tak moc dává a to co dává, to pomáhá. Někdy hned, někdy to musí člověk pochopit a dojít k tomu, ale výsledek je vždy stejný.

R. Svozilová       (duben, 2020)

Musím vám napsat, že po sezení jsem se celou noc snažila na sobě makat a házet do klidu, ale čím víc jsem se snažila, tím víc mi to nešlo a já jsem dnes zralá na výbuch. Ale držím se a uklidňuji se. Myslím stále na Vás, co mi vždy říkáte. Já to prostě musím dát. Chci to dát! Děkuji za on-line připomenutí spouštěčů a těch důležitých bodů, které mi vždy pomohou...

R. Svozilová       (duben, 2020)

Díky za sezení, po kterém jsem měla pocit, že má zase všechno smysl, zase se mi vrátila dobrá nálada. Děkuji.

P. Kanc       (duben, 2020)

Díky za sezení. Měl jsem z toho docela obavu, ale mně se to u vás líbilo. Nevím ještě jak manželka, ale já bych rád určitě ještě někdy přijel. Tak uvidíme, ale i tak díky.

P. Musil       (březen, 2020)

Ještě jednou Vám musím strašně moc poděkovat za vše. Strašně moc mi to s Vámi pomohlo a pomáhá. Jste fakt vynikající odborník a hlavně máte praktický pohled, což je podle mě strašně důležité. Na jednu stranu mi to pomáhá, na druhou stranu jsem z toho ještě víc špatný, neboť si nechci připustit a nechápu, že kvůli špatné komunikaci jsme tam, kde jsme. To mi přijde jako strašná škoda a hlavně věc, na které se dá vždycky pracovat a může to být i zajímavé k sobě hledat opět cesty. A vždycky to stojí za to!!!!!!! Za všechno Vám moc děkuji a jsem si nějak tak v koutku duše jistý, že s Vámi společně s tím můžeme něco udělat. Jste opravdu špičkový odborník!!!! Děkuji.

O. Sika       (březen, 2020)

Dobrý den. Chtěl jsem Vám moc poděkovat za to, že jste mě odnaučila to sázení. Život je teď lepší, už nejsem tolik ve stresu a tak. Děkuji Vám ještě jednou moc.

A. Pancerová       (březen, 2020)

Krásné poledne, posílám pozdrav, ať už jste v práci nebo vaříte 😊. Chtěla jsem si s Vámi dát schůzku bez manžela. 😊Po té společné schůzce, mi došlo, že se nic nezmění, že můj muž všemu věří. Teď jsme v karanténě, takže až budu v pořádku, tak přijdu 😊. Jenom abyste věděla, že jsem to všechno nevzdala 😊. Že Vaše terapie má smysl. Snažím se světlo v sobě držet i s positivní myslí... Sluníčkový den Vám přeji.

A. Kochlík       (březen, 2020)

Děkuji za všechno, včetně toho dnešního zážitku při sezení... To byla opravdu síla. Přeji hezký den a ještě jednou děkuji.

J. Balenská       (březen, 2020)

Paní Jitko, děkuji za sezení, byli jsme u Vás s manželem, bylo to dobrý, ale stejně jsem ještě potřebovala zajít k vám sama srovnat si myšlenky. Odcházela jsem uvolněná, naprosto vyklidněná a vůbec bych nevěřila, že něco takového, co jsem prožila u vás, může takhle fungovat. I manžel, když jsem přišla domů, se mě ptal, co jste se mnou udělala, že jsem tak usměvavá, protože měl obavy, že když jsem k vám šla sama s čím přijdu. Moc děkuji.

M. Klíč       (únor, 2020)

Šel jsem na sezení s obavou jestli to má vůbec smysl, ale musím říci, že reference jsou pravdivé. Děkuji za pomoc nejen v osobní, ale i v nasměrování a radu v legislativně právních záležitostech. Teď vím, že už se mi bude lépe spát. Díky.

A. Dočekal       (únor, 2020)

Sezení mě překvapilo v tom nejlepším slova smyslu. Hodně rychle jsem pochopil, že ní na co čekat, a pokud chci zase spokojeně žít, musím začít konat a nespoléhat se, že to nějak dopadne. Díky.

Z. Navodilová       (únor, 2020)

Na sezení jsme šla na doporučení a opravdu stálo to za to. Informace k nezaplacení a vše nakonec tak jednoduché. Díky.

Jana a Marek       (únor, 2020)

Na sezení jsme šli s partnerkou s nejistotou, jestli ještě někam chodit, když už mám podobné zkušenosti s nijakým výsledkem. Ale nikde se mi nedostalo takových kvalit, jako u Vás zvlášť, když teď zakládáme novou rodinu, by bylo škoda začít znovu se stejnými chybami. Ptala jste se, jestli nám to vše dává smysl, ano a ještě jsem porozuměl, pochopil, a to myslím, že můžu říci za nás oba. Děkujeme

M. Ustohal       (únor, 2020)

Narazil jsem v životě na jednu úžasnou ženu, která je výborná v tom, co dělá, takže pevně doufám, že se mi podaří být úspěšný v mých cílech, protože je úžasná našeptávačka. Už jen to, že člověk na sobě pracuje, je z důvodu, abych na sebe mohl být pyšný. Takže to třeba jednou pochopím a jak říkáte bude my to zase dávat smysl. Děkuji.

P. Nachtman       (únor, 2020)

Po těch všech pokusech, jsem našel někoho, kdo mi moc pomohl. Díky.

P. Synek       (únor, 2020)

Díky za sezení. Bylo to super. Přesně to jsem potřeboval. Tak zase někdy.

S. T.       (únor, 2020)

Dobrý den. Musím se pochlubit, že první úkol splněn. Píšeme si o běžných věcech. Když jsem napsal, o svých citech co k ní cítím, tak to bylo bez odpovědi, ale přešel jsem to bez nějakého naléhání. Jen jsem chtěl, aby věděla jak to mám. Po včerejším sezení jsem si potom říkal, že jsem si měl dělat poznámky.Spoustu věcí se mi trochu plete dohromady,ale to hlavní vím. Chci se zeptat pro zopakování, jak přesně byly ty tři věci při vedení rozhovoru, kterých se mám držet. Nějak mi z toho jedna vypadla. A ještě jednou děkuji za pomoc, dnes mám opravdu dobrou náladu. Přeji hezký den.

N. Doležalová       (leden, 2020)

Snažím se vyhledávat spoustu informací, jak zvládat život, ale až u Vás s Vaším vysvětlením to pochopím a spojí se v celek. Díky.

Helclovi       (leden, 2020)

Sezení u Vás byl pro nás s manželem zážitek, i když jsme tomu už nedávali moc šanci. Škoda, že jsme spoustu věcí, co jsme si od Vás odnesli, nevěděli už dříve, mohli jsme si ušetřit spoustu zbytečného trápení. Děkujeme.

T. Vostřáková       (leden, 2020)

Byli jsme u vás s manželem před rokem, a protože jste nám vždy dobře poradila jak v osobních věcech tak i pracovně, přijít k Vám a s naším 12letým synem byla dobrá volba, když jsem ho zase uviděla po sezení s Vámi usměvavého, vyklidněného. Moc děkuji.

J. Kočnar       (leden, 2020)

Pokaždé, když k Vám jednou za čas přijdu, je to pecka. Díky.

T. Petr       (prosinec, 2019)

Moc Vám děkuji paní Jitko za sezení. Jste vyjímečná žena děláte lidem svět krásnější. Děkuji za to, že jste a moc se těším, až se někdy uvidíme a ten Váš čas a trpělivost Vám budu moci vrátit v podobě pochlubením se, jak se mám dobře. Mějte se moc krásně moc Vám přeji, abyste i Vy měla na svém břehu někoho, kdo Vás dělá šťastnou, protože si to zasloužíte, jako málo kdo.

R. Chruštík       (prosinec, 2019)

Škoda, že jsem se už nevešel do vašeho náročného programu . Chtěl jsem Vám popřát k vánocům s malou pozorností. Moc jste mi pomohla. Díky. PF 2020. Po novém roce se zase ozvu.

Z. Čtvrtečková       (prosinec, 2019)

Vážená paní Slánská, chci Vám poděkovat, protože kvalita mého života se mnohem zlepšila díky Vašim profesionálním radám. Zlepšil se i vztah s manželem tak, že mám v životě více legrace než hádek. Současně Vám přeji v novém roce hodně spokojených a napravených klientů a v osobním životě hodně štěstí a zdraví.

T. Koštanová       (prosinec, 2019)

Děkuji za vaši trpělivost se mnou. Sama teď vidím, jak se posunuji a jak se mi život najednou zvládá daleko snadněji, Jste zlatá. Děkuji.

I. Řevnická       (prosinec, 2019)

Jsem ráda, že jsme vás mohla poznat. Takhle mi oči ještě nikdo neotevřel . Díky Vám za Vaše porozumění a Vaše rady. Moc děkuji.

Š. Šafaříková       (listopad, 2019)

Díky za společné setkání. Pomohlo mi utřídit myšlenky a hlavně vrátilo můj vnitřní klid. Kdybyste pořádala nějaké kurzy osobního rozvoje, nebo jak správně pracovat s myšlenkami, hned se k vám hlásím.

P. Kalivodová       (listopad, 2019)

Ještě že vás mám. Vždycky, když je mi nejhůř, vím, že zajdu k vám, kde se zas hodím do klidu a uvolnění a vím, že mi to zas chvíli vydrží. Díky.

I. Nademlýnská       (listopad, 2019)

Chci Vám poděkovat za sezení s vámi. Zkusila jsem už kde co, ale od vás jsem přišla po dlouhé době tak vyklidněná a dobře naladěná, že i manžel si toho všiml a přesto, že na sezení se mnou nešel, tak dokonce navrhl, že na příští sezení teda půjdeme spolu. Díky. Těšíme se.

A. Velinský       (listopad, 2019)

Měl jsem obavy ze sezení, ale nakonec nelituji, mělo to hlavu a patu a dokonce jsem se i pobavil. Díky.

P. Smýkal       (listopad, 2019)

Přišel jsem na sezení kvůli přání mé ženy, myslel jsem, že budu jak na pranýři a nakonec se to vůbec nedělo a bylo to fakt dobrý, že nejsem na vině jenom já.

A. Fremontová       (listopad, 2019)

Mám teď dobrý pocit, že jsem dobrá. Raduji se teď ze své znovu nalezené intuice, mám ze sebe opět dobrý pocit a těším se, jak se budu ještě zlepšovat a to "volume", jak jsme si říkaly přidávat. Moc za to děkuji.

Z. Drahošová       (listopad, 2019)

Dobrý večer, omlouvám se, že píšu tak pozdě. Ale díky společnému sezení mě už několikrát za dnešek napadlo, a uvědomila si, jak jsem vlastně stále klidná. Je to zvláštní a úžasný. Začíná se mi ten klid čím dál víc líbit. Děkuji.

L. Davidová       (listopad, 2019)

Jste úžasná, že jste měla vždy se mnou trpělivost. Moc mi to pomáhá. Vidím, že jsem jiná, než jsem byla před dvěma roky. Zvláštně to v sobě cítím. A dnes si to plně uvědomuji. Díky.

K. Tichá       (říjen, 2019)

Dobrý den, před měsícem jsme byli u Vás v poradně s přítelem. S odstupem času Vám musím poděkovat. Nevím, jak jste to udělala, ale už od odchodu od Vás jsme měli úsměv od uch k uchu po asi 3 dnech jsme oba dva měli pocit, jako bychom se do sebe znovu zamilovali a začalo to krásné. Naučili jsme se tři věci, kterých jak jste říkala, že se máme držet a opravdu to pomohlo. Jsme zase šťastní. Teď se stěhujeme do většího bytu a i když jsme strašně unavení ze stěhování a práce, jsme zase šťastní a zamilovaní. Jste tak pozitivní a hodný člověk. Ještě jednou moc děkujeme, jste na správném místě. Prvně jsem tomu moc nevěřili. Spíše já, že by to chlapa mohlo změnit. Ale on pochopil a opravdu se změnil a já také. Doufám, že teď už jen půjdeme za svým snem.

A. Žadonínská       (říjen, 2019)

Nikdy jsem se nesetkala s takovou dávkou empatie a naprostého pochopení a vlastně nakonec řešení. Děkuji.

R. Drahokoupil       (říjen, 2019)

Já snad začnu věřit, že jste můj anděl strážný.Děkuji. Každopádně to bude muset v hlavě pochopit ten nezbedný čertík, ale jde především o to, abych se naučil být šťastný, a myslet na sebe. Není náhoda, že jsem vás potkal, jsem za to rád.

T. Hofmanová       (říjen, 2019)

Byla jsem nadšená,Po tom, co jsem slyšela od známých, co taky někde byli, jsem tomu nedávala moc význam a smysl, ale za mě dost dobrý, kdy jsem lecos pochopila. Ještě jednou děkuji.

V. Peterka       (říjen, 2019)

Šel jsem k vám se ženou s pěknou nechutí, protože ještě před rokem bych to považoval za úplný nesmysl někoho takového navštívit, ale musím říct, že jsem nakonec od vás odcházel s nadšením. Díky.

I. Hanzelík       (říjen, 2019)

Otevřela jste mi teda pěkně oči a vlastně i mysl. Děkuji.

D. Valeš       (říjen, 2019)

Díky, bylo to super

J. Staněk       (září, 2019)

Na sezení mi vše najednou dávalo vše smysl a vlastně teď mám pocit, jak je to všechno jednoduchý. Jen se trochu snažit a přitom to nic nestojí. Ale stojí to za to. Děkuji.

V . Barešová       (září, 2019)

Byli jsme u vás s přítelem, jako poslední možnost, zvládnutí našeho vztahu. Díky vašim příkladům, příběhům a radám, jsme se v mnoha příkladech našli a pochopili, kde děláme chyby, která nás nakonec od sebe vzdalují. Moc děkujeme, bylo to úžasný a také, že teď víme, jak na to.

I. Valentová       (září, 2019)

Byl u Vás můj manžel a přišel od vás tak nabitý radostnou energií, že jsem k vám musela zajít taky a stálo to za to. Moc děkuji.

R. Vašíčková       (září, 2019)

Chci podělit o radost, kterou ze sebe mám. Stále a stále se mi daří držet si v sobě myšlenky štěstí a pohody. A když přijde pochybnost o partnerovi, tak ji řeknu, že se s ní nechci zatěžovat, a že chci být šťastná. A ona je hned fuč. A to mi dodá další radost a energii. Do své řeky života si stále kóduji, že jsem úžasná žena, mám úžasného partnera a štěstí , radost, klid pohodu, zdraví.. A cítím se při tom úplně krásně a snažím si to stále držet tak, jak jste říkala.No nádhera. Moc děkuji za pomoc a podporu.

P. Foryman       (září, 2019)

Děkuji za sezení. Potřeboval jsem správně nakopnout, otevřít oči a nic si nenalhávat. Teď mám zase chuť do práce, do života a za to vám moc ještě jednou děkuji.

K. Nachová       (srpen, 2019)

Mám radost, že už díky vám nemám v hlavě žádná zadní vrátka, celý týden to pozoruji a mam z toho dobrý pocit. Cítím se dobře a volně. Děkuji.

V.Bergerová       (srpen, 2019)

S manželem jsme u Vás byli na sezení a byli jsme moc spokojeni. Tímto Vám chci ještě jednou vřele poděkovat. Vše se obrací k lepšímu a já jsem přesvědčena, že právě Vy jste v tom sehrála důležitou roli. Děkuji.

M. Snídalová       (červenec, 2019)

Moc Vám děkuji paní Slánská za včerejší sezení, které mi opravdu hodně dalo. Určitě Vám dám zpětnou vazbu, jak s novými poznatky pracuji. Ještě jednou děkuji.

R. Panochová       (květen 2019)

Tuto cestu bych vám ráda poděkovala za sezení. Moc mi to pomohlo. Odcházela jsem od vás s pocitem rozsvíceného světla a ještě druhý den mě to drží a i lidé, které jsem za tu dobu potkala mi řekli, že jen zářím a já se opravdu tak cítím. Děkuji.

K. Krapíková       (květen 2019)

Sezení u Vás mi udělalo radost, jakobych zažila "dežavi". Díky a hned k vám posílám i svoji mamku.

A. Dražková       (květen 2019)

Děkuji za vaši trpělivost se mnou. Díky tomu se dnes cítím zase volná a nezávislá na okolí, co řeknou lidi, ulevující pocit.

J. Formánek       (duben 2019)

Přijdu sice jednou za půl roku, ale stojí to za to. Vždy si odnáším novou energii a chuť jít zase mílovými kroky dopředu. Až mi dojdou baterky, přijdu zas. Díky.

Dana V., studentka       (duben 2019)

Jsem strašně ráda, že jste si na mě udělal čas i v tak časnou hodinu. Moc mi to pomohlo a cítím se po dnešku zase nabitá energií. Díky.

P. Závora, obchodní zástupce       (duben 2019)

Děkuji velice... pomohla jste mi. A pomohlo mi to. Vše dopadlo nad očekávání.

Václav D.       (březen 2019)

Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat paní Jitko za dnešní sezení. Vždy od Vás podcházím plný optimismu a odhodlání, které mi vždy nějakou dobu vydrží, jako takový záložní zdroj při občasných poklesnutích na mysli. Vše, co si řekneme dává absolutní smysl a zapadá do sebe. Jen občas bývá složité ony dílky skládačky dopasovat do té životní skládačky. Ale pevně věřím, že zapadne.

A. Antoš, vedoucí OTP       (březen 2019)

Byl jsem ze sezení velmi nadšen. Jak z Vašeho opravdu profesionálního přístupu a pohledu na věc, tak i systematického způsobu řešení. Pevně doufám, že se nám s moji partnerkou podaří pomalými krůčky ubírat tím správným směrem.

S. Vašíček, OSVČ       (březen 2019)

Moc jste mi pomohla. Děkuji.

Tomáš B., OSVČ       (únor 2019)

Už jsem byl po dlouhé době u Vás po druhý a opět děkuji za to správné nakopnutí, co jsem potřeboval a zase získání odstupu a nadhledu. Je mi teď zase lehčeji a mám zase chuť do práce. Díky.

L. Medková       (únor 2019)

Děkuji. Za naději, pochopení a návod, jak se sebou pracovat, což se mi nikde jinde nedostalo. Jste zlatíčko.

K. Ondřejová, dispečer       (únor 2019)

Paní Jitko, ještě jednou velké děkuji za včerejšek.Po dlouhé době jsem do rána spala tak tvrdě, že jsem ani neslyšela odcházet manžela do práce. Děkuji...

B. Soláňová, obchod       (únor 2019)

Na sezení jsem šla plná napětí, vzteku, naštvání a odcházela zvláštně klidná a domů dorazila už s úsměvem a teď mám dokonce pocit, že jsem volná jako pták. Děkuji.

Pavel Z., OSVČ       (leden 2019)

Měl jsem obavy a nedůvěru jít na sezení. Už jsem zažil a potkal ledacos, ale jste neuvěřitelná, co vše dokážete rozmotat, pomoci pochopit a také navést na správnou cestu. Máte mé velké díky, obdiv a respekt.

I. Dolečková, administrativa       (leden 2019)

Paní Slánská děkuji Vám za pomoc. Až čas ukáže, zda vztah zachráníme. Beru to nyní jako nový začátek našeho vztahu pro náš nový vztah. Je to vše ještě bolavé, ale už díky Vám vím, že musím pracovat především na sobě, žádné obavy a žádné strachy. A spolu na komunikaci mezi námi - chyběla nám vzájemná empatie a pomocná ruka. Snad to bude mít léčebný efekt pro něho i pro mě. Ještě jednou děkuji, jste úžasná.

D. Kalendová, OSVČ       (leden 2019)

Paní Slánská, myslím, že sezení u Vás bylo TO ONO co mi pomohlo vše pochopit. Ještě jednou Vám moc děkuji za pomoc, podporu a navedení správným směrem.

A. Smejkalová       (leden 2019)

Ze sezení vím, že musím dál na sobě makat a hlavně, že chci, abych nepropadla zase někam dolu. Ale zase se bojím myšlenky, která mi teď zrovna přišla na mysl, co mě teď zase trápí... Snažím se opakovat, že to zvládnu, ale nějak to nejde. Díky. Pak jsem si několikrát řekla, co jste mi poradila a úplně to ve mě křičí ne ne ne... Sakra, to je rychlost, to to funguje. Nepříjemná myšlenka? Už ani náhodou! Moc děkuji.

J. Dokytová       (leden 2019)

Čtu teď jednu fajn knížku, kde je příjemně v rámci příběhu odhalen recept na pozitivní myšlení, váš výklad v jiném profilu. Já vám popřeji zdravý, úspěšný tento rok tak, jak ho umíte naordinovat a nevylučuji, že si s vámi už nebudu chtít popovídat, nicméně cítím se dobře a dbám vašich rad.

I. Valentová, CSO       (prosinec 2018)

Na sezení jsem přijela na doporučení, a vůbec nelituji najetých 150 km. Díky vám se teď divím a nechápu, jak jsem si tak dlouho a zbytečně "balastila" hlavu. Pomohla jste mi otevřít oči a za to děkuji.

S. Kratochvílová, obchod       (prosinec 2018)

Děkuji za sezení a uvědomuji si teď hlavně, že jsem se opravdu celý život zaměřovala jen na to, co nechci a co se mi nelíbí. To se teď nemůžu divit, že jsem byla tam, kde jsem byla. Teď už z toho díky vám vycházím pomalu ven.

P. K., OSVČ       (listopad 2018)

Moc jste mi pomohla. Díky vám vidím svět zase veseleji a stojím zase nohama na zemi.

K. Dobešová       (listopad 2018)

Před časem jsem byla u vás na konzultaci. Musím vám poděkovat. Řídila jsem se radou, na kterou jste mne přivedla a vše dopadlo nad moje očekávání. Děkuji.

P. Rozsíval, COO       (listopad 2018)

Nevěděl jsem, co očekávat, jak bude sezení probíhat. Za mě díky. Bylo to super.

I. Bednářová       (říjen 2018)

Děkuji za vše, jste můj anděl.

manželé Blahotovi       (říjen 2018)

Ještě jednou děkuji za páteční sezení. Když člověk vysloví a ujasní si myšlenky na události nahlas, mnohem více si uvědomí souvislosti. Já jsem u vás pochopila, kde vlastně chceme být. Je zbytečné se teď trápit co bude a mít dopředu nepříjemné pocity. Děkuji.

F. Drahokoupil, OSVČ       (říjen 2018)

Byl jsem v pěkné bryndě, když jsem šel na os. koučink a nevěděl co mám očekávat. Na sezení jsem si uvědomil, jak jsem si sám ve své hlavě komplikoval život. Paní Slánská mi pomohla dostat se k jádru věci, pochopit všechno a teď zas mohu jít dál. Díky.

A. Frýdová, admin       (září 2018)

Šla jsem plná beznaděje na sezení a odcházela nabitá "naspeedovaná", jak když jdu ze cvičení. Děkuji.

D. Votruba, OSVČ       (září 2018)

Děkuji za čas věnovaný dceři. Byla ze sezení s Vámi nadšená.

R. Kadlec       (červenec 2018)

Byl jsem u p. Slánské a dnes musím říci velké děkuji. Opravdu mi pomohla. Našel jsem si opět práci, a udržel si manželství.

manželé Forejtovi       (červenec 2018)

Od paní Jitky jsme se ženou nakonec odcházeli uvolnění s pocitem, že ještě není vše ztraceno a máme šanci. Děkujeme.

H. Rozbělová, admin       (červen 2018)

Jen vám musím napsat, jak je mi krásně. Večer, když jsem si lehla, tak jsem se snažila vyvolat zase ten úžasný pocit na hrudi co jsem prožila díky vám u vás. A přišel a měla jsem v sobě zase tolik síly a lásky a říkala si, že nikomu nedovolím, aby mně to vzal. A teď odpoledne se mi to objevilo zase a tlačí to úplně moc v hrudi, ale je to úžasné. Cítím, že to není strach, ale láska a štěstí, až mi jdou slzy do očí, když si to uvědomuji a věřím, že se mi to podaří i dál. Moc vám za to děkuji.

L. Králová, THP       (červen 2018)

Jsem ráda, že jsem našla odvahu přijít na sezení v době, kdy jsem měla pocit marnosti. Ale něco se u vás stalo, že najednou cítím blažený klid a mám zase chuť jít něco dělat. Díky.

D. Valenta, MKT       (červen 2018)

Už jsem prošel hodně kurzů, školení a různých terapeutů, ale až u p. Slánské mi to všechno najednou začalo dávat smysl. Doporučuji.

. Dašická       (květen 2018)

Jsem teď zase milá a usměvavá, mám pocit, že napětí a vztah mezi námi se zlepšuje i komunikace a tak. Děkuji.

Katka Oborníková, OSVČ       (květen 2018)

Jitko, děkuji vám za srovnání myšlenek, už se zase usmívám.

R. Šimáková, administrativa       (duben 2018)

Paní Slánská moc děkuji za vše. Mozek začíná zas fungovat tak, jak má. Ještě jednou děkuji.

Alena Řeháková, zdravotnictví       (duben 2018)

Děkuji moc za vše. Jdu si lehnout po noční... a v takovém klidu jsem nebyla hodně dlouho.

Jakub Jelínek, manažer banky

S Jitkou jsem se seznámil na workshopu koučů, kde jsme společně měli nejedno koučovací sezení. Jitka mě ohromila svým osobitým přístupem a naše koučování pro mě byla obrovským přínosem. Proto všem Jitku doporučuji.

Manželé Lázníčkovi

Když jsme se objednávali k sezení, četli jsme recenze, a i přesto jsme byli zpočátku nedůvěřiví a nevěděli co máme očekávat. Skutečnost ale zbořila naší počáteční nedůvěru a naopak předčila naše očekávání. Paní Jitka svou trpělivou empatií a naprosto přesným vystižením naší situace nám pomohla pochopit proč a co, se v našem vztahu děje a tím i uvolnění napětí mezi námi s manželem a opět vnímat naději, že máme šanci. Děkujeme.

Ing. Eva Eliášová, obchodní ředitelka

Paní Jitka je příjemný optimistický, empatický kouč, který s přirozeným nadhledem, s vyrovnaným klidem a trpělivostí, provede koučovaného koučovacím sezením k jeho požadovanému cíli.

Jaroslava Filipová, vrchní sestra

Paní Jitka umí velmi dobře vyhodnotit a analyzovat aktuální situaci. Rychle se dokáže zorientovat a získat důvěru.

Kateřina Siváková CPC, terapeut a kouč věnující se psychosomatice

S radosti doporučuji Jitku jako koučku. Bude vám ku prospěchu, zejména pokud hledáte zajímavou a vyzrálou osobnost s nadhledem, jenž vám umožní evoluci, úžasným a inspirujícím způsobem.

Petr Honzík, student

Musím říci, že paní Slánská je fakt dobrý motivátor.

Iveta Kovaříková, projektová manažerka

Paní Jitka si zcela získala moji důvěru za pár minut při společném sezení, a to díky jejímu citlivému a empatickému zcela lidskému přístupu. Dovede se vžít do situace klienta, kterého systematicky vede tak, že si na položené otázky dovede odpovědět sám. Odpovědi, které vycházejí z našeho nitra, jsou těmi nejlepšími pro nás samotné. Tento její přístup na mě velice silně zapůsobil. Jitku mohu všem doporučit v oblasti osobního koučinku.

Marcela Kopistová, admin. pracovnice

Už jsem prošla různými odborníky, ale až u paní Jitky se mi dostalo opravdu skvělé péče, pochopení, uvolnění i tím, že se mi lépe začalo spát. Opravdu děkuji.

Andrea Rajskupová, HR manager

U paní Jitky jsem vždy našla pochopení, klid a uvolnění po všech těch mých životních peripetiích. Vřele doporučuji.

Manželé Záleští

Paní Jitka je opravdu svým pečlivým přístupem skvělá a díky její pomoci jsme s manželem zase našli společnou cestu. Děkujeme.

Ing. Martin Pelant, finanční manažer

Vždycky jsem byl rezervovaný v názoru na koučování, ale teprve s paní Jitkou jsem dokázal v sobě nalézt řešení a odpovědi na svoje problémy v práci i v rodině. Fakt to funguje.

Míša Kalistová DiS, studentka VŠ

Paní Jitka mi skrze koučování velmi pomohla vyřešit osobní i pracovní problémy, stačilo pár minut a správně položené otázky a problémy byly pryč. Těším se na další koučovací sezení s touto skvělou osobností, která dokáže navodit úžasnou atmosféru a pomoci obyčejnému člověku.

Bc. Andrea Janouchová, laktační poradna Vansofi

Psycho kouč, jak já říkám. Můj klobouk skláním této ženě, za její velký obrat k tomu našemu dobrému směru. Díky Jiťo za VŠE :-*

Jiří Soudný, tantrické masáže

Jitka mi už několikrát moc dobře poradila, je přirozeně kreativní a to se cení...

Bc. Erika Boušková, DiS, kouč, terapeut

Měla jsem možnost vyzkoušet vícero koučů a Jitku řadím mezi vynikající a plně kompetentní kouče. Jitka si díky svému citlivému a naprosto přirozeně lidskému přístupu získala moji důvěru. Koučovací sezení bylo pro mě velmi hodnotné a prožitkově hluboké. Děkuji a těm, kteří hledají kouče, kde se snoubí lidská přirozenost s profesionalitou, Jitku vřele doporučuji.

Ing. Petr Tesař, projektový manažer

Jitka je zkušený kouč se širokým záběrem, se kterým lze řešit věci osobního charakteru, ale i zdokonalování v manažerských dovednostech. Ve všech směrech doporučuji...

Veronika Stratilová, účetní

K paní Jitce chodím jednou za čas a vždy o stojí za to. Děkuji.

Dušan L., CEO

Sezení s paní Slánskou je příjemně inspirativní a pomohlo mi k mnoha zamyšlením, že jde přemýšlet úplně jinak a efektivněji. Dobrá práce.

Lucie B., OSVČ

K paní Slánské jsem šla plná nervozity a nevěděla co čekat. Musím říci, že jsem odcházela vyklidněná a sezení mi pomohlo i v mých letech otevřít oči. Děkuji.

Věra Kotrbová, kadeřnice

Prošla jsem různé odborníky, ale nikdo se mi ambulantně nechtěl věnovat. Až díky paní Slánské a její trpělivosti, se mi udělalo lépe a dokonce po prvním sezení jsem konečně večer v klidu usnula.

Manželé Hradilovi

Na sezení do manželské poradny k paní Slánské jsem s ženou šel s velkou nechutí a nedůvěrou i k uvedeným referencím, ale musím říci, že nelhaly. A společně s manželkou děkujeme.

Zita Opletalová, adminisrativa

K paní Jitce jsem se dostala přes mojí kolegyni v práci a opravdu mi moc pomohla. Děkuji a doporučuji.

Andrea Peterková, laborantka

Paní Slánská vždy, když jsem potřebovala, mě dostala z mých splínů a pomohla jít dál. Díky.

Radim R., CMO

Paní Slánská mi poradila jak vyjednávat, jak s kým mluvit a mnoho dalších technik, jak mluvit před davem a podobně. Zajímavé, jednoduché, účinné. Doporučuji.