Osobní koučink - PhDr. Jitka Slánská, CPC

Osobní koučování pomáhá revitalizovat nebo budovat mezilidské vztahy jak na pracovišti i v rodině.

Při koučování vám mohu pomoci najít cestu, jak zhubnout, jak se zbavit strachu nebo stresu či jak se vyrovnat s minulostí. V neposlední řadě vám pomůžu odstranit fyzické symptomy.

Osobní koučink vám pomůže uskutečnit změnu myšlení, překonat pocit vyhoření a najít cestu ke splnění osobních cílů, přání a snů. Naučím vás nebát se dělat změny, zvládat konfliktní situace a jak se stát šťastným, ačkoliv nevíte, co vám vlastně chybí.

Podobně jako fungují rodinné konstelace, i u koučinku najdete odpovědi na své otázky pomocí techniky přepisu limbického otisku a tím máte možnost najít větší sebedůvěru a své místo v kontextu rodinných konstelací.

Jak probíhá koučovací sezení?

Sezení je vedeno v přátelské atmosféře v rozsahu 1- 2 hodin u kávy či čaje v útulných prostorách v centru Hradce Králové. Vy definujete problém a kouč se ve vás snaží za pomoci správně položených otázek a na míru zvolených technik objevit vaše vnitřní zdroje a inspiraci.

Kouč se vás podobně jako psycholog snaží navést na správnou životní cestu a pomáhá vám řešit různé problémy. Na rozdíl od psychoterapeuta je kouč spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje... Oproti psychoterapii se při koučinku konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Cena jednoho sezení (1 hodina) je 800 Kč. Ceny pro firemní zákazníky dle dohody.