NLP psychoterapie Hradec Králové - neuro-lingvistické programování, hypnoterapie a relaxační meditace - PhDr. Jitka Slánská, CPC

NLP je věda o umění a osobním rozvoji člověka. Tato metoda již více jak 40 let zkoumá, jakým způsobem dosahují nejúspěšnější lidé v různých oblastech jedinečných výsledků.

Neurolingvistické programování vyvinuli psycholog Richard Bandler a lingvista John Grinder. Tato psychoterapeutická metoda stojí za úspěchem sportovců jako jsou golfista Tiger Woods, tenisté Serena Williamsová a Andre Agassi, ale i za úspěchem sportovních klubů jako Manchester United či L.A. Kings. NLP je jedním z nejmocnějších nástrojů, které má svět k dispozici. NLP metoda se stala možná nejúplnější syntézou moderních psychologických znalostí, kterou máme dnes k dispozici. NLP vnímá věci tak, jak jsou a nepropadá se do myšlenek o tom, jaké by měly být.

Jako akreditovaný NLP psychoterapeut s nejvyšším stupněm certifikace Master Praktikant NLP vám pomohu si osvojit a zdokonalit vaše schopnosti, dovednosti a postoje, které vám umožní ujasnit si to, co doopravdy chcete. Využití metody NLP vám napomůže dosáhnout osobních cílů, přání a snů rychleji a efektivněji, než kdykoliv předtím. Tzn. že můžete dělat více toho, co chcete, vědět a získat více a hlavně být tím, kdo chcete být a co chcete mít.

Kvalita vašeho života je odrazem získaných vzorců chování a přesvědčení, které jste postupem času přijali za své. Díky NLP je možné přeměnit nepříznivé mentální a emoční vzorce na prospěšné. Pomocí této NLP terapie pomáhám lidem od mentálních a psychosomatických bolestí. NLP je velmi účinná metoda a dokáže docílit veliké a trvalé změny v krátkém čase.

Jako zkušený NLP psychoterapeut vám pomůžu provést změnu myšlení a zbavit vás stresu či deprese. Poradím vám, jak být úspěšný, dosáhnout vyššího výkonu a zejména jak žít spokojenější život.

Jak probíhá NLP terapie?

Sezení je vedeno v přátelské atmosféře u kávy či čaje v útulných prostorách v centru Hradce Králové. Vy řešíte nějaký negativní, sužující či omezující pocit nebo situaci a terapeut se vám pomocí NLP terapie snaží tuto nekomfortní situaci (pocit) zmírnit nebo úplně vyřešit a objevit vaše vnitřní zdroje a inspiraci.

NLP psychoterapeut se vás podobně jako psycholog snaží navést na správnou životní cestu a pomáhá vám řešit různé problémy. Na rozdíl od psychologa je terapeut spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje... Oproti psychologii se při NLP terapii konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Cena jednoho sezení psychoterapie (1 hodina) je 800 Kč. Ceny pro firemní zákazníky dle dohody.

Cena relaxační meditace je 500 Kč.