Osobní koučink - PhDr. Jitka Slánská, MBA, CPC

Osobní koučování pomáhá revitalizovat nebo budovat mezilidské vztahy jak na pracovišti i v rodině.

Při koučování vám mohu pomoci najít cestu, jak zhubnout, jak se zbavit strachu nebo stresu či jak se vyrovnat s minulostí. V neposlední řadě vám pomůžu odstranit fyzické symptomy.

Osobní koučink vám pomůže uskutečnit změnu myšlení, překonat pocit vyhoření a najít cestu ke splnění osobních cílů, přání a snů. Naučím vás nebát se dělat změny, zvládat konfliktní situace a jak se stát šťastným, ačkoliv nevíte, co vám vlastně chybí.

Podobně jako fungují rodinné konstelace, i u koučinku najdete odpovědi na své otázky pomocí techniky přepisu limbického otisku a tím máte možnost najít větší sebedůvěru a své místo v kontextu rodinných konstelací.

Jak probíhá koučovací sezení?

Sezení je vedeno v přátelské atmosféře v rozsahu 1- 2 hodin u kávy či čaje v útulných prostorách v centru Hradce Králové. Vy definujete problém a kouč se ve vás snaží za pomoci správně položených otázek a na míru zvolených technik objevit vaše vnitřní zdroje a inspiraci.

Kouč se vás podobně jako psycholog snaží navést na správnou životní cestu a pomáhá vám řešit různé problémy. Na rozdíl od psychoterapeuta je kouč spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje... Oproti psychoterapii se při koučinku konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Sezení je možné uskutečnit i prostřednictvím Skype, WhatsApp či jinou on-line formou!

Cena sezení:

  • 1 hodina (60 minut) / 1 500 Kč