NLP psychoterapie Hradec Králové - neuro-lingvistické programování, hypnoterapie a relaxační meditace - PhDr. Jitka Slánská, MBA, CPC

NLP je věda o umění a osobním rozvoji člověka. Tato metoda již více jak 40 let zkoumá, jakým způsobem dosahují nejúspěšnější lidé v různých oblastech jedinečných výsledků.

Neurolingvistické programování vyvinuli psycholog Richard Bandler a lingvista John Grinder. Tato psychoterapeutická metoda stojí za úspěchem sportovců jako jsou golfista Tiger Woods, tenisté Serena Williamsová a Andre Agassi, ale i za úspěchem sportovních klubů jako Manchester United či L.A. Kings. NLP je jedním z nejmocnějších nástrojů, které má svět k dispozici. NLP metoda se stala možná nejúplnější syntézou moderních psychologických znalostí, kterou máme dnes k dispozici. NLP vnímá věci tak, jak jsou a nepropadá se do myšlenek o tom, jaké by měly být.

Jako akreditovaný NLP psychoterapeut s nejvyšším stupněm certifikace Master Praktikant NLP vám pomohu si osvojit a zdokonalit vaše schopnosti, dovednosti a postoje, které vám umožní ujasnit si to, co doopravdy chcete. Využití metody NLP vám napomůže dosáhnout osobních cílů, přání a snů rychleji a efektivněji, než kdykoliv předtím. Tzn. že můžete dělat více toho, co chcete, vědět a získat více a hlavně být tím, kdo chcete být a co chcete mít.

Kvalita vašeho života je odrazem získaných vzorců chování a přesvědčení, které jste postupem času přijali za své. Díky NLP je možné přeměnit nepříznivé mentální a emoční vzorce na prospěšné. Pomocí této NLP terapie pomáhám lidem od mentálních a psychosomatických bolestí. NLP je velmi účinná metoda a dokáže docílit veliké a trvalé změny v krátkém čase.

Jako zkušený NLP psychoterapeut vám pomůžu provést změnu myšlení a zbavit vás stresu či deprese. Poradím vám, jak být úspěšný, dosáhnout vyššího výkonu a zejména jak žít spokojenější život.

Jak probíhá NLP terapie?

Sezení je vedeno v přátelské atmosféře u kávy či čaje v útulných prostorách v centru Hradce Králové. Vy řešíte nějaký negativní, sužující či omezující pocit nebo situaci a terapeut se vám pomocí NLP terapie snaží tuto nekomfortní situaci (pocit) zmírnit nebo úplně vyřešit a objevit vaše vnitřní zdroje a inspiraci.

NLP psychoterapeut se vás podobně jako psycholog snaží navést na správnou životní cestu a pomáhá vám řešit různé problémy. Na rozdíl od psychologa je terapeut spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje... Oproti psychologii se při NLP terapii konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Sezení je možné uskutečnit i prostřednictvím Skype, WhatsApp či jinou on-line formou!

Cena sezení:

  • 1 hodina (60 minut) / 1 500 Kč