Konzultace s prvky YUEN method - PhDr. Jitka Slánská, MBA, CPC

S pomocí prvků Yuen method při koučovacím sezení můžeme pracovat na více úrovních, tím se propracovávat do hlubších a širších aspektů příslušného problému a tím jej tak efektivněji zpracovat a v daný aktuální okamžik vyřešit.

YUEN method je princip založený na způsobu léčení dle tradic čínské medicíny, utilitárně snoubící moudrost východních filozofií, moderního lékařství a sportů v bojových umění, kterou vytvořil Dr. Kam Yuen, uznávaný velmistr bojových umění, chiropraktik a autor několika bestsellerů. Jeho rodištěm je Hong Kong a již od svého mládí začal trénovat s nejlepšími učiteli bojových umění v klášteře Shaolin, kde se naučil styl Shaolin Kung fu, Tai Mantis, Kung Fu, Severní styl, Tai Chi Gong a Feng Shui, jež tvořila základnu jeho života a následné vyvinutí Yuen method.

Po přestěhování do Ameriky se postupně stal jedním z nejuznávanějších a nejrespektovanějších učitelů Kung Fu v USA a v 70. letech se stal nejen předlohou úspěšného seriálu Kung Fu, ale i koordinátorem a poradcem pro tento styl. V roce 2012 byl uveden do síně slávy Muzea historie bojových umění. Dr. Kam Yuen vystudoval letecké inženýrství, dále se stal také doktorem chiropraxe. Díky jeho širokým edukačním a praktickým znalostem, podloženým osobními zkušenostmi s vlastními pozorováními a neustálém, nekonečném zdokonalování, se začala vyvíjet Yuen metoda, která přinesla revoluční výsledky v rozpoznání příčin "slabostí" jakéhokoliv zdravotního, psychicko-emocionálního diskomfortu. Pomocí využití této metody, se podařilo jej ihned eliminovat. Toto dokázal nesčetněkrát prokázat i na živých demonstracích, v TV a rozhlasových pořadech, tedy odstranění bolestí či problému a to okamžitě na místě a obvykle během pouhých pár sekund.

Tato metoda svou účinností a jednoduchostí zasáhla miliony lidí po celém světě díky pořádaným online výcvikům, kde předával své učení mnoha dalším. Byl průkopnickým vizionářem, inovátorem s neutuchající vírou v možnosti posouvání hranic lidského potenciálu a obhájcem nekonečných lidských možností.

Tato oslňující a výjimečná osobnost odešla 24. 6. 2023. Více info na www.yuenmethod.com.

Jak probíhá koučovací sezení?

Sezení je vedeno v přátelské atmosféře v rozsahu 1- 2 hodin u kávy či čaje v útulných prostorách v centru Hradce Králové. Vy definujete problém a kouč se ve vás snaží za pomoci správně položených otázek a na míru zvolených technik objevit vaše vnitřní zdroje a inspiraci.

Kouč se vás podobně jako psycholog snaží navést na správnou životní cestu a pomáhá vám řešit různé problémy. Na rozdíl od psychoterapeuta je kouč spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje... Oproti psychoterapii se při koučinku konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Sezení je možné uskutečnit i prostřednictvím Skype, WhatsApp či jinou on-line formou!

Cena sezení:

  • 1 hodina (60 minut) / 2 500 Kč