Personální poradenství - PhDr. Jitka Slánská, MBA, CPC

Personální poradenství je osvědčenou a oblíbenou metodou, jak vyřešit celou řadu životních situací či problémů. Nabízím vám řešení situací při hledání nového zaměstnání či zvládnutí přijímacích zkoušek na školu. Zkušený kouč vás však dokáže také správně nasměrovat ve vtazích a pomůže najít cestu ke spokojenějšímu životu.

Personální poradenství je často vnímáno pouze v souvislosti s uplatněním na pracovním trhu. Já vám nabízím komplexnější přístup. Pomohu vám provést restart života a podobně jako manželská poradna vám poradím, jak řešit partnerské a manželské vztahy.

Smyslem mojí práce je přinášet lidem všech profesí osobní a pracovní růst prostřednictvím výkonnostně orientovaného koučování - klíčovou strukturou modelu GROW v kombinaci jednotlivých technik neurolingvistického programování NLP.

Jak funguje moje poradna?

Sezení je vedeno v přátelské atmosféře v rozsahu 1- 2 hodin u kávy či čaje v útulných prostorách v centru Hradce Králové. Vy definujete problém a kouč se ve vás snaží za pomoci správně položených otázek a na míru zvolených technik objevit vaše vnitřní zdroje a inspiraci.

Kouč se vás podobně jako psycholog snaží navést na správnou životní cestu a pomáhá vám řešit různé problémy. Na rozdíl od psychoterapeuta je kouč spíše váš osobní poradce, který s vámi aktivně pracuje... Oproti psychoterapii se při koučinku konkrétně dozvíte, co máte udělat a jak pracovat na změně vašeho vnitřního nastavení. Zjistíte, jak nalézt kouzlo pozitivního myšlení, abyste žili spokojenější život.

Sezení je možné uskutečnit i prostřednictvím Skype, WhatsApp či jinou on-line formou!

Cena sezení:

  • 1 hodina (60 minut) / 1 500 Kč